- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Горіш" припинив боротьбу у Кубку України

14 Вересня 2020 (15:00)

Волейболісти "Горіша" дебютували у всеукраїнських змаганнях.

Найрезонансніша подія усього 1-го етапу змагань сталася саме в групі А. Ну, хто би міг подумати, що волейболісти ВК «Горіш», чиї прізвища мало кому відомі навіть на рідній Івано-Франківщині (за винятком, хіба що, майже 40-річного центрального блокуючого Євгена Жорова), виявляться спроможними «послати у нокдаун» вже достатньо зрілих майстрів із «Булави», за плечима яких є не одна яскрава перемога в останніх чемпіонатах чоловічої «вишки»?! Що, мала місце відверта недооцінка суперника? Можливо. Та хоч як там було, але на майданчику підопічні граючого тренера Андрія Стефурака грізним львів’янам фактично нічим не поступалися. І, насамперед, у психологічній стійкості, про що яскраво свідчать рахунки трьох із чотирьох сетів.

Щоправда, більш обізнані можуть справедливо зауважити: так помічником у Стефурака віднедавна є сам Олег Запорожець! І це справді так. Відомий фахівець, чемпіон Європи 1971 року у складі збірної СРСР, нема сумнівів, встиг задіяти свій величезний досвід в останньому циклі підготовки команди до кубкового старту. Навіть, цілком можливо, це і стало для гравців «Булави» найбільшою несподіванкою. Та все ж, вибачте, хто львів’янам лікар, якщо у стартовій партії вони примудрилися розтринькати надійну шестиочкову перевагу (останній раз, коли вели – 16:10), третю взагалі провалили, а у вирішальній четвертій вчергове «просіли» за рахунку 21:18, коли, здавалося, втримати цей гандикап було вже справою честі?.. 

Отже, ВК «Горіш» став автором достатньо несподіваної перемоги і, таким чином, отримав чудову нагоду вибороти одну з двох путівок до наступного раунду змагань. Однак наступного ігрового дня начудили вже самі «горішки». Бо у протистоянні з резервістами ДСО-ЗНУ, переважній більшості з яких нема ще й 20 років, вони припускалися незрозумілої кількості помилок. А діагональний Михайло Кобеля (загалом набрав 18 очок) та особливо догравальник Максим Руденко (набрав 28 очок) карали їх за це стабільно і нещадно. Тож «видряпати» хоча б дві дорогоцінні партії, що достроково вибило б «Булаву» з турніру, підопічним Андрія Стефурака не вдалося. 

Відповідно, шалена інтрига перекочувала до заключного ігрового дня. Там, аби таки пробитися до 2-го етапу Кубка України, ВК «Горіш» вкрай необхідно було виграти бодай один сет у ДСО-ЗНУ, а «Булаві», якщо б цього не сталося, потребувалося належним чином зробити свою справу – не віддати КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ жодної партії. Зрештою, Володимир Мірчев (загалом набрав 13 очок) і компанія досить переконливо забезпечили собі «суху» перемогу, подарувавши львів’янам чудовий шанс. Ті ледь не втратили його власноруч, знову начудивши у стартовому сеті. Та все ж Ярослав Бойчук, котрий одразу 9 очок із загальних 18 приніс своїй команді саме в цьому сеті, врятував її від ганьби, і надалі «Булава» свого вже не втратила. Що ж, хоч як там було, а гравці ВК «Горіш» все одно заслужили на схвальні епітети…

ФВУ

Чоловіки. Кубок України. І етап. Група А
м. Тернопіль, СК ЗНУ
11 вересня (п'ятниця)
"ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 3:0 (25:18, 25:14, 25:14)
"Булава" Львів - "Горіш" Делятинська ОТГ - 1:3 (24:26, 27:25, 16:25, 26:28)
12 вересня (субота)
"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "Горіш" Делятинська ОТГ - 3:1 (29:27, 26:24, 16:25, 25:21)
"ДСО-ЗНУ" Тернопіль - "Булава" Львів - 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
13 вересня (неділя)
"Горіш" Делятинська ОТГ - "ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
"Булава" Львів - "КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ" Тернопіль - 3:0 (26:24, 25:19, 25:22)


Результати матчів І етапу Кубка України можна переглянути у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.