- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Костянтин ЛИСЕЙКО: "На нас очікує цікавий чемпіонат"

25 Вересня 2020 (19:00)

Головний тренер ВК "Покуття-Прибилів" Костянтин Лисейко в інтерв'ю SPORT.IF.UA розповів про майбутній дебют у Суперлізі, зміни в команді та вплив карантину на підготовку команди.

- Вже незабаром стартує новий волейбольний сезон. Розкажи, які перипетії очікують на шанувальників волейболу Прикарпаття у новому сезоні.
- Так, вже на початку жовтня стартує черговий чемпіонат Суперліги серед чоловічих команд суперліги в якому буде представлена команда з Прикарпаття.  Ми будемо брати участь у найвищому дивизіоні серед чоловіків, а наш фарм-клуб у Вищій лізі. Також плануємо участь у кубку України з волейболу.

- "Покуття-Прибилів" виступатиме у Суперлізі. Розкажи, як проходила підготовка команди до елітного дивізіону.
- Можу сказати, що підготовка проходила дуже швидко у зв'язку з карантином - лише в липні ми перемогли у Вищій лізі і вибороли право виступати в Суперлізі. Тож часу як такого не було, в серпні потрібно було вже проводити підготовку до наступного сезону, приступати до формування складу.

Підготовку команда проходила в Снятині на передсезонних зборах, поки все йде по плану. На жаль, через карантинні обмеження не змогли взяти участь в турнірах. Але розглядаємо перший тур Вищої ліги як підготовку до Суперліги, тож вже найближчого вікенду зможемо перевірити нашу силу і награти потрібні зв'язки.

- Чи вплинула «червона зона» на підготовку команди?
- Так, звісно, вплинула, напевно як і на всіх. Але умови для всіх одинакові, тому якщо хочеш бути сильним, потрібно пристосовуватися і працювати. Це ж спорт.

- Суперліга після довгої перерви повертається на Прикарпаття. Хто допомагав команді на шляху до еліти українського волейболу?
- Хочу сказати, що коли ми чотири роки тому починали цей проєкт з Другої ліги України мало хто вірив, а сьогодні завдяки спільній роботі ми повертаємо найвищий рівень волейболу на Прикарпаття. Так, це була моя мрія, яка зараз втілюється в життя. Скажу чесно, після перемоги у Вищій лізі отримав багато дзвінків від знаних волейбольних людей України, які вітали і казали, що після трохи провального туру в Тлумачі в нас, крім нас самих, ніхто не вірив. Та в Тернополі ми довели хто ми є і що з нами потрібно рахуватися.

Щодо людей, які допомагали, щоб це все зробити на самому початку були Володимир Шкварилюк, Володимир Когутяк, Петро Лисачинський, Володиимр Босечко. Після входження села Прибилів до Тлумацької ОТГ нам одразу почало активно допомагати керівництво ОТГ. Коли команда почала виступи у Вищій лізі підставили своє плече Івано-Франківська обласна державна адміністрація та Івано-Франківська обласна рада. Не можу не згадати й Михайла Чиборака, з яким ми створили фарм-клуб, чим допомогли один одному щоб повернути волейбол найвищого рівня. Також хочу подякувати керівництву Федерації волейболу України, які завжди йшли на зустріч і допомагали та розуміли нас. Ці люди і надалі допомагають нам. Ну і, звісно, сама команда, кожен з хлопців, чи на майданчику чи поза ним зробив максимум для нашого тріумфу!!!

- У новому сезоні Суперліга пройде у зміненому форматі. Як оціниш ці зміни?
- Хочу сказати, що мені більш довподоби цей формат, для вболівальників він цікавіший. Зменшилось фінансове навантаження на команди, адже зменшилась кількість роз'їздів. Впевнений, загалом на нас очікує цікавий чемпіонат.

- Чи відбулись зміни в команді?
- Звісно, без змін не обійшлося, це нормальний процес. Найголовніше – нам вдалося зберегти практично всіх, хто в минулому сезоні кував з нами перемоги. Щодо нових облич то це як майстри спорту найвищого рівня, так і молодь, яка вважається дуже перспективною у нас в Україні. Загалом зібралась хороша компанія, якій до снаги вирішувати поставлені завдання.

- Насамкінець, які завдання команди на дебютний розіграш Суперліги?
- Ну завдання цілком реальні - треба розуміти, що це дебют на такому рівні, але хочемо закріпитися в Українській Суперлізі! Скажімо так, ми не збираємося віддавати просто так ні одного очка, ні партії, будемо старатися наскільки нам дозволить наша майстерність.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.