- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій БАС: "Все залежить тільки від нас"

05 Березня 2010 (13:56)
Цього вікенду визначиться єдина команда від Дивізону "С", яка продовжить боротьбу в матчах плей-офф Чемпіонату України з хокею. Очікувалось, що переможець визначиться надзвичайно цікавому протистоянні двох прикарпатських команд - івано-франківської "Ватри" і калуської "Олімпії".

Однак минулого тижня калушани втратили очки, зігравши внічию з ХК "Луцьк" на його майданчику. Тепер же все залежить від івано-франківської команди, котра після майже тримісячної перерви знову повертається на лід. Президент ХК "Ватра" Андрій БАС у розмові з журналістом sport.if.ua поділився враженнями від підготовки команди за цей час та шансів на вихід в плей-офф.

- Довгий час ми залишались поза грою, адже була доволі незрозуміла ситуація щодо незіграного матчу з ХК "Луцьк". Все ж лучанам зарахували технічну поразку, як це було у випадку з львівськими "ВІМ-Беркутом" та "Експресом". Важко було вести "телефонну" або "паперову" війну з хокейними "функціонерами" із Західно-української аматорської хокейної ліги. Та все ж, принагідно нагадую, що регламент Чемпіонату України ми не порушували, тож рішення Федерації хокею України було справедливим.

Прикро, що після цього випадку конфлікти та скандали надалі продовжились вже без нашої участі в ЗУАХЛ. Зокрема, центральний матч минулого тижня "Луцьк" та "Олімпія" грають внічию, після чого, порадившись, відмовляються вийти на лід, щоб визначити переможця в овертаймі. Повний абсурд!Так вийшло, що не зігравши жодної гри, ми вийшли на перше місце Дивізіону "С". Наш головний конкурент у боротьбі за путівку в плей-офф "Олімпія" втратила важливі очки в матчах з "Явором" і "Луцьком", тож наше недільне дербі у Калуші вже не бути мати дуже принципового значення, як би хотілось. Якщо у суботу в гостях ми перемагаємо "Явір", то гра з "Олімпією" вже нічого не змінить у турнірній таблиці.

За весь цей час наша команда проводила регулярні тренування, провела кілька товариських матчів з "Чернівецькими пінгвінами", тому "Ватра" повертається на лід в повній готовності. До Новояворівська і Калуша їдемо тільки за перемогами, адже наше завдання залишилось незмінним - це вихід в плей-офф. Доречі, суперник вже відомий. Ним достроково стала п'ята команда Дивізіону А - донецький "Донбас". Але зараз усі думки щодо найближчих матчів з "Явором" та "Олімпією".

Розмовляв Олег ЛАНЯК, спеціально для sport.if.ua.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.