- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Горіш" побереться за медалі Другої ліги

15 Лютого 2021 (22:14)

Вихідні стали історичними і для ще одного волейбольного клубу з Івано-Франківщини.

Дебютант всеукраїнських змагань ВК "Горіш" з Делятинської ОТГ свої матчі заключного туру Другої ліги відіграв на домащній арені. У першій грі домашнього туру делятинцям довелось ой як не просто у протистоянні з тернопільським "КДЮСШ №1-ДСО-ЗУНУ". Вигравши стартові дві партії (25:15, 26:24), "Горіш" дещо несподівано віддав два наступні (13:25 та 16:25), тож суперникам довелось визначити сильнішого на тай-брейку. А от в п'ятій партії команда Андрія Стефурака зуміла створити неймовірний камбек, відігравшись з 6:11 та здобувши такі важливі два пункти - 15:13!

А от у неділю "Горіш" помірявся силами з прямим конкурентом в боротьбі за вихід до Фіналу чотирьох луцьким "ЛНТУ-Волинський край". І в грі проти волинян делятинці записали до свого активу три сети та святкували важливу перемогу - 25:19, 25:14, 25:22.

Друга ліга. ІІІ тур
м. Тлумач, спорткомплекс
12.02.2021 (п'ятниця)
"Горіш" Делятинська ОТГ - "КДЮСШ №1-ДСО-ЗУНУ" Тернопіль - 3:2 (25:15, 26:24, 13:25, 16:25, 15:13)
13.02.2021 (субота)
"КДЮСШ №1-ДСО-ЗУНУ" Тернопіль - "ЛНТУ-Волинський край" Луцьк - 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)
14.02.2021 (неділя)
"Горіш" Делятинська ОТГ - "ЛНТУ-Волинський край" Луцьк - 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)

Таким чином, "Горіш" фінішував на другому місці групи А Другої ліги та пробився до Фіналу чотирьох чемпіонату. Компанію делятинцям в фіналі складуть переможець групи А "Датський текстиль" з Сокаля та дві команди групи Б - ВК "Бердянськ-БДПУ" та ВК "Боярка". Матчі відбудуться 5-7 березня. Дата проведення Фіналу чотирьох поки уточнюються.

Актуальна турнірна таблиця Другої ліги доступна у розділі ТУРНІРИ ФВУ нашого сайту.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.