- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Волейбол. Область. В Першій лізі найсильніша рожнівська "Свобода"

27 Березня 2011 (22:38)

У чемпіонаті Івано-Франківщини з волейболу сезону 2010-2011 фінішували змагання серед команд Першої ліги. Змагання пройшли у два етапи і зібрали десять колективів краю. На першому етапі кожен з учасників провів по дев’ять поєдинків, після чого четвірка найсильніших потрапила до фіналу.

Відтак за нагороди чемпіонату змагалися перегінська "Лімниця", тлумацькі Підвербівці, ВК "Снятин" і рожнівська "Свобода". Фінальний етап, який пройшов у два кола і подарував достатньо цікавих і принципових поєдинків. Окрасою турніру стала суперечка за перше місце між рожнівцями і снятинцями.

У підсумку краще за всіх завершальний відрізок чемпіонату пройшли волейболісти "Свободи", які здобули 11 очок у 6-ти поєдинках. Другим фінішував «Снятин», який вже другий сезон поспіль завершує у "призах" (минулого року була «бронза»). Третьою командою ліги стала «Лімниця», яка, до слова, не зуміла захистити свою лідерство після першого етапу.

Варто додати, що минулого сезону переможцем Першої обласної ліги став СК "Прибилів", який нині з перемінним успіхом змагається у вищому дивізіоні.

Чемпіонат Івано-Франківщини з волейболу 2010-2011.
Перша ліга. Фінальний етап.

1. ВК "Свобода" - 11 очок (партії - 12:8); 2.ВК "Снятин" - 10 (12:10); 3."Лімниця» - 9 (12:12); 4.Підвербівці – 6 (7:13).

Підсумкове становище:
1. ВК "Свобода" (Рожнів)
2. ВК "Снятин"
3."Лімниця" (Перегінське)
4. Підвербівці (Тлумацький р-н)
5. СК "Каменяр-КФВ" (Ів.-Франківськ)
6. "Говерла" (Надвірнянський р-н)
7. "Черемош" (Верховина)
8. ВК "Слобода"
9. "Зміна" (Надвірнянський р-н)
10. "Колос" (Микитинці)  

 

 

 
Коментарі
12. 4 .2011 (11:31) Гість
"Колос" (МАРКІВЦІ" а не Микитинці

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.