- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Буффало" - вищоліговий чемпіон Івано-Франківщини

11 Травня 2011 (11:31)

7-9 травня у спортивному комплексі Нціонального технічного університету нафти і газу проводився другий фінальний етап чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги, у якому приймали участь чотири команди, які після першого етапу змагань набрали найбільшу кількість очок - «Буффало» та УМГ «Прикарпаттрансгаз» (обидва - Івано-Франківськ), «Західрембуд» (Бурштин) і «Володар» (Галич). 

Центральною грою фінального тура була зустріч другого дня змагань між командами «Західрембуд» та «Буффало». "Перші дві партії були за господарами майданчика (25:17, 25:18). - зазначив головний суддя змагань Віктор Ониськів. - В третій партії, після того, як зв’язуючий «Буффало» отримав травму, гра зрівнялась і бурштинці «вирвали» перемогу з рахунком 26:24. У четвертій партії майже всю партію попереду був «Західрембуд» (5:2, 6:3, 11:8,16:13) далі гра зрівнялась (18:19, 21:21), і кінцівка партії була за «Буффало» 25:22, у складі якого на майданчику було чотири досвідчені гравці колишньої команди «Факел», яка виступала у Суперлізі" 

У підсумку івано-франківські волейболісти і святкували загальну перемогу, здобувши у фінальному етапі три впевнені виграші і оформили чемпіонство. Другим фінішував минулорічний тріумфатор – «Західрембуд», а третім – «Прикарпаттрансгаз».  Чемпіона та призерів змагань нагороджували голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Мирослав Карабін. Після цього головна суддівська колегія визначила кращих гравців чемпіонату:

кращий нападник – Олександр Гавалешко («Буффало»), 
кращий різносторонній гравець – Євгеній Федорійчук («Володар»),
кращий зв’язуючий гравець – Олександр Усачук («Західрембуд»).

Волейбол. Чемпіонат Івано-Франківщини. 
Вища ліга. Фінальний етап. 7-9 травня.
7 травня (субота)
"Західрембуд" – "Володар" – 3:0
"Буффало" – "Прикарпаттрансгаз" – 3:0
8 травня (неділя)
"Володар" – "Прикарпаттрансгаз" – 0:3
"Буффало" – "Західрембуд" – 3:1
9 травня (понеділок)
"Західрембуд" – "Прикарпаттрансгаз" – 3:0
"Буффало" – "Володар" – 3:0

Підсумкове становище команд:
1. "Буффало" (Ів-Франківськ) – 9 очок (партії - 9:1)
2. "Західрембуд" (Бурштин) – 6 (4:3)
3. УМГ "Прикарпаттрансгаз" - 3 (3:6)
4. "Володар" (Галич) - 9 (0:9). 


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.