- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Регбісти ДЮСШ-2-"Роланд" - другі на чемпіонаті України серед юнаків

10 Червня 2011 (23:40)

Протягом двох днів сім команд юнаків 1998 р.н і чотири команди дітей 2000 р.н. і молодші на стадіоні ім..Героїв-пожежників , що в Івано-Франківську,  змагались у рамках першого туру відкритої першостей України з регбі. У юнацькому турнірі разом з місцевою командою ДЮСШ-2-«Роланд» виступали команди з Києва. Тирасполя, Сміли Черкаської області, Львова, Одеси, Кременця Тернопільської області. Переважна більшість з цих команд має вже досвід виступів у різних турнірах. Не дивно, що боротьба у одноколовому змаганні була впертою і безкомпромісною, наповнена дитячим максималізмом.  

Дещо несподіваною стала перемога гостей із Сміли. Наступні місця посіли кияни, тираспольці та одесити. Юні івано-франківці змушені  були задовольнитись п’ятим місцем, отримавши дві перемоги над сусідами з Львова та Тернопільщини. "Після минулорічного другого місця – це крок назад ,але є шанс у осінньому турі покращити результат. За хорошу і самовіддану гру на високу оцінку заслужили Яковів Ростислав та Турчин Роман", - зазначив у коментарі sport.if.ua головний тренер "Роланда" Михайло Ярема.  

Серед дитячих команд івано-франківці зайняли друге місце, поступившись тільки рівненським ровесникам лише однією «спробою» - 5:10. "Мінімальний програш дає нам добрі шанси у другому турі поборотись за чемпіонство. - розповів Михайло Ярема. - У зустрічах з командами Львова і Тернополя наші хлопчаки були значно вправнішими. Прикрим фактом стало те, що не зуміли через різні причини, в тому числі і фінансові,  прибути команди з Феодосії, Донецька, Ірпіня, Кривого Рогу та ще дві команди з Рівного".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.