- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Палацу спорту бути!

15 Червня 2011 (15:23)

Сьогодні у Івано-Франківській обласній раді відбулася перша зустріч робочої групи з питання будівництва у Івано-Франківську Палацу Спорту. Нагадаємо, що на вшануванні НФК «Ураган», голова обласної ради Олександр Сич про анонсував таке засідання та пообіцяв усіляко допомагати та сприяти цьому питанню, отож сьогодні ця проблема зрушила з мертвої точки. На зустрічі були присутні представники федерацій ігрових видів спорту, президенти БК «Говерла» та НФК «Ураган», міська влада та відповідні управління.

У ході дискусії з’ясувалося, що для сучасної арени, яка могла б приймати турніри європейського рівня необхідна вмістимість як мінімум трьох тисяч глядачів (це підтвердили керівники «Говерли» та «Урагану»). Для турнірів фінальної стадії європейських кубків кількість глядачів мінімально повинна становити п’ять тисяч. Вкінці наради були дані доручення розрахувати орієнтовну вартість спорудження комплексу на п’ять та на три тисячі глядачів. Водночас, керівник однієї з проектних компаній повідомив, що орієнтовна вартість п’ятитисячної арени буде становити близько 30-40 мільйонів гривень. Для більш детального вивчення цього питання на наступну нараду будуть представлені проекти аналогічних палаців спорту у інших українських містах, та країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Олександр Сич також висловив надію, що незважаючи на бюджетоутворюючі процеси, цілком можливо, що питання розробки проектно-кошторисної документації Палацу спорту можна буде винести на сесію обласної ради вже цього року.

Також присутні обговорили і можливі місця розташування такого Палацу спорту. Серед кількох варіантів найоптимальнішим віднайшли проект із спорудженням такого комплексу на території 63-го котельно-зварювального заводу. Перевагами цієї ділянки є наявність необхідних комунікацій та хороше транспортне сполучення. Для спорудження комплексу місткістю на 5 тисяч глядачів необхідна площа у 4-5 гектарів. Враховуючи такий варіант, до наступної зустрічі будуть проведені переговори із керівництвом заводу із врахуванням їх позиції з цього питання.

Не менш важливим нюансом є те, що усі сторони показали свою значну зацікавленість у будівництві такого Палацу Спорту, адже це питання стоїть ребром у місті вже більше 10-ти років, а враховуючи, останні перемоги НФК «Ураган» та БК «Говерла», що дали їм право виступати у євро кубках, затягувати з цим вже немає часу і влада нарешті почала це розуміти.

 
Коментарі
15. 6 .2011 (15:46) Гість
Ура нарештві дочекались!!!

15. 6 .2011 (17:36) Гість
Ура можна буде казати, після завершення будівництва палацу спорту. Вони вже збиралися і вирішували проблеми футбольного клубу "Прикарпаття", результат ми всі бачимо...

16. 6 .2011 (00:10) Гість
Доречі і на рахунок добудови стадіону "Рух" уже декілька разів збиралися...

16. 6 .2011 (08:41) ZTV
Добре було б подивитись на склад тої робочої групи. Бо якщо знову зібрали злодіїв, то нічого не вийде. Зроблять пректно-кошторисну документацію за декілька мільйонів, а потім скажуть, що немає джерел фінансування ........ Одним словом, як завжди .............????

22. 6 .2011 (17:12) west
свобода вбила прикарпаття відавши стадіон скрозенері тепер шетреба вбити дві успішні команди відавши нармальний шмат ше комусь

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.