- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Хокей. "Ватра" та "Донбас" проведуть свої матчі у Донецьку

16 Березня 2010 (13:52)
Як повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України, перші матчі плей-офф кваліфікаційного раунду чемпіонату України між донецьким "Донбасом" та івано-франківською "Ватрою" відбудуться 20-21 березня і пройдуть у Донецьку. В разі нічийного рахунку в серії, дата і місце проведення третьої гри буде повідомлено пізніше.

Виконавча дирекція Федерації розглянула лист ХК "Донбас" (м. Донецьк) і, погодивши з ХК "Ватра" (м. Івано-Франківськ), вирішила перенести два матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату України, заплановані на 16 та 19 березня, відповідно на 20 та 21 березня 2010 року. За домовленістю команд обидва матчі відбудуться у Донецьку. У разі нічийного рахунку в серії, дата і місце проведення третьої гри буде повідомлено пізніше.

 
 

Тим часом, став відомий перший учасник плей-офф, що подолав кваліфікаційний раунд. Ним став сумський "СДЮСШОР-Ворони", котрий у двох матчах переграв херсонський "Дніпро" - 14:2 та 6:1. У чертьфіналі "Ворони" зустрінуться з київським "Соколом" у серії до двох перемог.
 
Іншу пару 1/4 фіналу складе переможець стикових матчів донецького "Донбасу" (5-е місце Дивізіону "А") проти івано-франківської "Ватри" (переможець Дивізіону "С"), який зустрінеться з 4-ою командою Дивізіону "А" - броварським "Білим Барсом".
 
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2009/2010. ПЛЕЙ-ОФФ.
 
Кваліфікаційний раунд:
10-11.03.10 "Дніпро" Херсон - СДЮСШОР-"Ворони" Суми - 0:2 (2:14, 1:6)
20-21.03.10 "Донбас" Донецьк - "Ватра" Івано-Франківськ

Плей-офф:
1/4 фіналу (23,26,27.03.10 - до двох перемог)
А. СДЮСШОР-"Ворони" - "Сокіл" Київ
Б. "Донбас"/"Ватра"- "Білий Барс" Бровари

1/2 фіналу (30.03, 2,3.04.10 - до двох перемог)
переможець пари А - ХК "Харків"
переможець пари Б - "Беркут" Київ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.