- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатці перемагають у чемпіонаті з гірських гонок

05 Жовтня 2011 (11:09)

У суботу 1 жовтня в Чернівецькій області відбулися сьомий, заключний, етап чемпіонату України з гірських гонок «Золота осінь Карпат 2011». Доволі успішно в перегонах виступили гонщики з Івано-Франківщини.

Після вирішального етапу Прикарпаття отримало чемпіона України та срібного призера цьогорічного чемпіонату з цієї автоспортивної дисципліни. Далі — детальніше про результати гонки.

Сьомий етап гірських гонок проходив на відомій спецділянці «Коцюба», використовували лише її ділянку довжиною 4,5 км.

Першим у класі А2 фінішував калушанин Сергій Жолинський, який виступав на автомобілі ВАЗ-21130 (3:56,8). Перед цим етапом він кількома очками поступався своєму основному супернику Маркіяну Клименку, тож завдяки перемозі наш пілот став чемпіоном України у цій групі автомобілів. В абсолютному заліку Жолинський фінішував на восьмому місці.

Так само кращий час, але в касі А1 того дня показав Роман Марцінковський з Надвірної на автомобілі ВАЗ-2108 (4:15,8). Проте у загальному заліку чемпіонату він посів друге місце у цьому класі, посупившись чемпіонством Сергію Шевченку з Ужгорода. В абсолюті Марцінковський зайняв 11 сходинку.

У сьомому етапі чемпіонату стартував також іванофранківець Юрій Лепьохін на автомобілі ВАЗ-21130, але після першого проходження підйому він зійшов з дистанції.

У залік чемпіонату також «вписалися» ще кілька прикарпатських пілотів, які брали участь у попередніх етапах «гори». Іванофранківець Степан Мазур та Микола Ільницький з Кутів зайняли відповідно шосте та сьоме місця у найпотужнішому класі А4. В абсолюті Мазур — 22-й, а Ільницький — 25-й. Володимир Стрельніков з Кутів посів дев’яту сходинку у класі А3, в абсолюті він 19-й.

А переможцем цьогорічного чемпіонату України з гірських гонок став досвідчений київський гонщик, чотириразовий чемпіон України з ралі, Володимир Петренко. Для тріумфу у цьому сезоні йому вистачило перемогти у п'ятьох етапах.

Найближчим часом читайте на sport.if.ua ексклюзивні коментарі прикарпатських гонщиків.

Фото: kalushfm.if.ua, volya.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.