- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Мазур переміг у буковинському ралі-спринті

05 Жовтня 2011 (23:33)

У неділю, 2 жовтня, в Чернівецькій області відбулося ралі-спринтове змагання «Буковинські Карпати 2011». У перегонах взяли участь одразу шість прикарпатських гонщиків.

Перемогу здобув теж прикарпатець. Мало того, івано-франківець Степан Мазур обігнав досвідченіших за себе гонщиків, які виступали на потужніших автомобілях!

Національне змагання з ралі «Буковинські Карпати 2011», організоване за аналогією до відомого ралійного змагання «Кубок Лиманів», пройшло на відомій трасі «Коцюба», протяжністю близько 9 км. На старт вийшло 10 екіпажів. На відміну від звичної схеми — спочатку проїзди в один бік, а потім в інший, буковинські перегони відбувалися за схемою «туди-назад» і так три рази поспіль. Іншими словами, гонщики спершу проходили «доп» в одному напрямку, а потім, після фінішу останнього екіпажа, в зворотньому. Тож загалом гонка налічувала шість спецділянок.

Степан Мазур, який виступав у парі з Тарасом Стенчуком (Кути Косівського району), на далеко не новому Mitsubishi Lancer Evo VI, вже першу спец ділянку проїхав з найкращим часом 4:11,5. Лише на другій спецділянці він показав другий час, а на усіх решта чотирьох «допах» знову був першим. У підсумку він привіз найближчому переслідувачу близько 50 секунд (а тим переслідувачем був чотириразовий чемпіон України з ралі киянин Володимир Петренко у парі з прикарпатцем Миколою Ільницьким на значно потужнішому Evo IX). Не змогли поконкурувати з Мазуром і Михайло Серветник та Михайло Чорней на своїх «Лансерах».

Роман Марцінковський з Надвірної у парі з Олегом Пастущиним (ВАЗ-2108) фінішували сьомими в абсолюті та другими у класі У9. Одразу за ними в загальному заліку, але на першому місці в класі У10 розташувалися Сергій Жолинський та Юрій Лепьохін на ВАЗ-21130.

Можливо, ця гонка стане першим кроком в утворенні нової ралійної серії в Україні. Як повідомляє «Епідемія швидкості», місцевий організатор подав до Автомобільної федерації України заявку на наступний рік на проведення цілої серії спринт-ралі.

Результати прикарпатців на «Буковинських Карпатах 2011» (абсолют)

1. Степан Мазур/Тарас Стенчук — 25:19,8
2. Володимир Петренко/Микола Ільницький — 26:8,5

7. Роман Марцінковський/Олег Пастущин — 33,8,2
8. Сергій Жолинський/Юрій Лепьохін — 36:12,9

Фото: rallyonline.com.ua

 
Коментарі
7. 10 .2011 (11:14) Гість
в неділю було 2-ге число (а ніяк не 3-тє як у вас)

9. 10 .2011 (20:09) продмаркет
Мазур С. Чемпіон.Молодець !!!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.