- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сергій Жолинський: В першу чергу перемогти допомогла робота команди

07 Жовтня 2011 (22:25)

Калушанин Сергій Жолинський днями виборов золоті нагороди чемпіонату України з гірських гонок у класі А2. Боротьба за чемпіонство у цьому класі точилася аж до останнього етапу, який відбувся у суботу, 1 жовтня, в Чернівецькій області. Жолинський фінішував першим у цій категорії автомобілів і таки виборов перемогу у сезоні. Новоспечений чемпіон України поділився враженнями з кореспондентом sport.if.ua.

Вирішальна перемога

Сьомий і останній в цьому сезоні етап чемпіонату з гірських гонок «Золота Осінь Карпат 2011» проходив неподалік села Чорнівка, на трасі, відомій під назвою «Коцюба», яка є достатньо легендарною для українського автоспорту. Для гонки використовувалась її частина протяжністю 4,5 км. «Ця траса є гравійною, а тому досить складною, — говорить спортсмен. — Але мій автомобіль цього дня поводив себе бездоганно. Перед цим змаганням ми разом з командою його повністю «перебрали» і налаштували, а також купили нові колеса. Це дало свої плоди».

Виступає Сергій Жолинський на бойовому ВАЗ-21130. «Це машина 2005 року випуску, ми будували її два роки, — розповідає гонщик. — У процесі будівництва я консультувався з Борисом Донським, Павлом Михайлусом, їхні поради нам дуже допомогли, і на виході ми отримали добротний бойовий автомобіль. Тепер нашу машину доволі часто ставлять в приклад пілотам-новачкам».

Весь сезон Сергій Жолинський конкурував з Маркіяном Клименком зі Львова. Перед останнім етапом він навіть поступався йому кількома заліковими пунктами. Та на сьомому етапі Жолинський взяв пальму першості вже з першої спроби. Він єдиний у класі «виїхав» з двох хвилин (1:59,2) та випередив Клименка майже на сім секунд (час львів’янина — 2:6,8). У другій спробі Жолинський знову був найшвидшим — 1:57,6, а Клименко знову йому поступився — 2:3,9. У підсумку двох спроб калушанин показав час 3:56,8 та «привіз» переслідувачу майже 14 секунд.

«Я задоволений гонкою, все склалося якнайкраще для мене і моєї команди, — каже Сергій Жолинський. — Думаю, перемога, це в першу чергу, результат доброї підготовки команди та бездоганної роботи автомобіля, і в другу чергу — моєї майстерності».

Проблемні «Буковинські Карпати»

Наступного дня, у неділю, 2 жовтня, на «Коцюбі» відбувалася ралі-спринтова гонка «Буковинські Карпати 2011». Багато гонщиків, які брали участь у етапі гірських гонок, спробували свої сили і тут. Не став винятком і Сергій Жолинський. Він виступив у парі з другим пілотом іванофранківцем Юрієм Лепьохіним. Екіпаж на фініші дня показав восьмий час в абсолютному заліку.

«Одразу від старту гонки нас почали переслідувати проблеми, — розповідає Жолинський. — Заходячи вже в перший поворот, а це була права шпилька після довгої прямої ділянки, я відчув, що в нас практично немає гальм, педаль просто впала, але машину таки вдалося втримати на трасі. Далі ми відірвали захист, загубили пробку від мастила. Згодом далася взнаки зношеність коліс. Але загалом я задоволений нашим виступом, команда працювала злагоджено та оперативно усувала неполадки».

«Щодо гонки, то на мою думку, все було організовано на достатньо високому рівні, — ділиться враженнями Жолинський. — Директор змагання Іван Мельничук — хороший фахівець і знає, як проводити добротні змагання. Думаю, на майбутнє змагання так і треба проводити: перший день — «гора», наступний — ралі-спринт. В нас дуже цікаві дороги, є і «ходи», і технічні ділянки. Цього разу на одному відрізку «Коцюби» я розігнався до 190 км/год, знаю, що максимум у Володимира Петренка там був 205 км/год. Плюс в нас ще є перепади висот. Тому думаю, буковинські ралі-спринти переростуть в повноцінну національну серію».

«На майбутній сезон маю один план — у будь-якому випадку продовжувати виступати, — підсумовує Сергій Жолинський. — Дякую за допомогу Сергію Барні, Ігорю Насалику, Михайлові Климу. В автоспорті багато залежить від фінансування, в ідеалі, звісно, хотілося б виступити і в спринті, і в гірських гонках, і в чемпіонаті України з ралі».

Фото: rallyonline.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.