- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатці вибороли медалі на Кубку України з пауерліфтингу

18 Грудня 2011 (17:42)

Одразу три змагання з пауерліфтингу минулого тижня приймала Коломия. На базі ФСК «Локомотив» паралельно відбулися Кубок України серед дорослих та чемпіонат України серед ДЮСШ, а після цього — чемпіонат України серед студентів.Прикапатські силачі очікувано здобули цілу низку медалей.

Першу медаль для Прикарпаття «підняла» іванофранківчанка Оксана Тенюх. Вона стала переможцем у вазі до 52 кг. У присіданні вона підняла 135 кг, у жимі лежачи пожала 95 кг, у становій тязі потягнула 132,5 кг, тож у сумі трьох вправ результат нашої спортсменки склав 362,5 кг, на 12,5 кг більше, ніж у Ірини Гапонової з Запоріжжя, яка посіла друге місце.

Віра Бобошко зі Снятина виборола золото у вазі до 63 кг. Її результат — 160 кг + 95 кг + 160 кг = 415 кг. У вазі до 72 кг перше та друге місця відповідно зайняли коломиянки Уляна Лютник та Уляна Симотюк. Лютник у присіданні подужала 200 кг, у жимі лежачи — 115 кг, у становій тязі — 185 кг, сума трьох вправ — 500 кг. Результати Симотюк трохи скромніші: 175 кг, 65 кг, 150 кг, сума — 390 кг.

Золотою медалісткою категорії до 84 кг стала Віра Говтова. За відсутності конкуренток у цій вазі нашій спортсменці потрібно було просто реалізувати свої спроби у всіх трьох вправах, що вона і зробила: 160 кг, 110 кг, 170 кг, сума — 440 кг.

У надважкій категорії понад 84 кг золоту медаль виборола коломиянка Анна Литвин. Її результат: 192,5 кг, 117,5 кг, 160 кг, у сумі — 470 кг.

У чоловічих змаганнях прикарпатська команда може похвалитися лише одною медаллю. Срібну нагороду у вазі до 120 кг здобув Василь Грицко з Коломиї. У присіданні він підняв 360 кг, у жимі лежачи пожав 237,5 кг, у становій тязі потягнув 325 кг, і у сумі трьох вправ це склало 922,5 кг.

За крок від медалі зупинився іванофранківець Тарас Цяпало. У вазі до 83 кг він зайняв четверте місце. У сумі трьох вправ до бронзи йому не вистачило 20 кг.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.