- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківська СДЮШОР №1 відсвяткувала 65-річчя

29 Грудня 2011 (12:45)

Вчора у Івано-Франківську у приміщенні  спеціалізованої дитячо-юнацької  школи олімпійського резерву  №1 відбулася урочиста церемонія святкування 65-річчя заснування спортивної школи. За участі представників влади відбулися святкові урочистості та зачислення учнів на перший рік навчання, а також нагородження тренерів-викладачів та учнів школи з нагоди річниці.

На  сьогоднішній день у школі займається понад 600 учнів, з ними працює 35 тренерів-викладачів (99% з них є випускниками школи).

У даний час школу очолює випускниця СДЮШОР №1, майстер спорту СРСР, тренер першої категорії – Людмила Олександрівна  Голіневич. Заступник директора  з навчально-виховної роботи – випускниця школи, майстер спорту СРСР Оксана Калинчук та інструктор-методист – вихованець школи, майстер спорту України зі спортивної гімнастики Володимир Рихлюк.

Самовіддано, з повною віддачею багато років поспіль  розвивають спортивну гімнастику на Прикарпатті та примножують славу  школи тренери: Пушкарьова Л.С., Федорів Т.М., Бірюкова Н.Д., Мельничук І.В., Васьків І.М., Гарбуз Я.В., Семенюк С.В., з акробатичноюї підготовки: Фоменко В.А., Рихлюк С.П., з хореографічної підготовки: Нога Л.Я., Козарук Т.М., Шукурова Л.Т., Пташник О.Ю. та Згоба Д.Я..

В Івано-Франківській СДЮШОР №1 налагоджені зв’язки із зарубіжними спортивними клубами. Спортивні делегації школи виїжджають на змагання та тренувальні збори до Франції, Бельгії, Польщі, Німеччини та Угорщини.

Івано-Франківська  спеціалізована дитячо-юнацька школа  олімпійського резерву №1 за роки свого існування підготувала: Заслуженого майстра спорту України – Дарію Згобу, майстрів спорту міжнародного класу – Юрія Боцяка, Олександра Козака, Леоніда Мішалова та Яну Дем’янчук, а також 128 майстрів спорту України та СРСР. 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.