- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Завтра у Калуші стартує третій тур чемпіонату України з флорболу

24 Лютого 2012 (16:50)

Завтра, у суботу 25 лютого, у Калуші починається третій тур чемпіонату України з флорболу у Вищій лізі. У місті хіміків зберуться 13 команд дорослих та юніорів, які борються у Західному дивізіоні.

Серед учасників — калуська команда юніорів «Freedom». Кореспондент sport.if.ua розпитав тренера нашої команди Сергія Загинайка про турнір вікенду.

Дводенний турнір у Калуші стане вирішальним у регулярному чемпіонаті Західного дивізіону. Нагадаємо, змагання з флорболу серед юніорів проходять в кубковому режимі. Дев’ять команд нашого дивізіону розігрують з першого по дев’яте місце, і за зайняте місце отримують відповідну кількість очок. За сумою трьох турів, чотири команди, які наберуть найбільшу кількість очок, поїдуть на фінал у Київ. Саме там у протистоянні за звання чемпіона України зійдуться вісім кращих команд східної і західної конференцій.

Наразі калуський «Freedom» посідає третє місце у дивізіоні і має дуже хороші шанси на вихід до столичного фіналу. За словами Сергія Загинайка, зараз команда перебуває в оптимальному стані і налаштована на перемогу в домашніх стінах.

У суботу матчі відбуватимуться в манежі калуської ЗОШ №1. Початок о 10:00.

Неділя стане кульмінаційним днем змагань. Матчі відбуватимуться у спортзалі ДЮСШ «Сокіл». Початок — о 8:00 ранку. Церемонія відкриття запланована на цей же день і почнеться о 12:00.

Вища ліга, Західний дивізіон, U-16
Положення команд перед третім туром в Калуші

1. Гладіатори (Львів) — 16
2. Скіф-2 (Новий Розділ) — 14
3. Freedom (Калуш) — 12
4. Київ+Y.M.C.A. (Київ) — 12
5. ЗОШ №24 (Тернопіль) — 10
6. Salters (Дрогобич) — 6
7. Шахтар (Червоноград) — 6
8. Фавор (Нетішин) — 3
9. Sensation Victory (Новояворівськ) — 1

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.