- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Жіноча збірна області з пауерліфтингу на Чемпіонаті України зібрала 7 медалей

28 Лютого 2012 (14:08)
У приазовському місті Маріуполь завершився чемпіонат України з пауерліфтингу. Змагання виявились доволі багатими на нові рекорди, у багатьох категоріях інтрига жила до останнього.
Першими на поміст БК «Молодіжний» вийшли жінки. У вагових категоріях до 47 та 52 кг не було рівних майстрам спорту міжнародного класу Тамарі Стінковій та Анастасії Дерев’янко. Їхні результати у сумі триборства – 390 кг та 450 кг відповідно – забезпечили їм перемогу. А от у категорії до 57 кг за «золото» до останнього підходу боролися дві імениті спортсменки – ЗМС Тетяна Применчук та МСМК Вікторія Абдуліна. Тетяна все ж таки на 2,5 кг обійшла свою суперницю, зібравши суму триборства 510 кг проти 507,5 кг Вікторії. Третє місце у цій ваговій категорії посіла МСМК Марія Чепіль з результатом 472,5 кг.
У ваговій категорії до 63 кг порадувала глядачів своїм виступом абсолютна чемпіонка світу 2011 року ЗМС Лариса Соловйова. Її результати 220 кг у присіданні, 162,5 кг у жимі лежачи, 245,5 кг у тязі становій, склали неймовірну для її вагової категорії суму 628 кг. У наступній ваговій категорії, до 72 кг, на глядачів знову чекала напружена боротьба за призові місця. ЗМС Єлизавета Бирук, ЗМС Тетяна Ахмаметєва та МСМК Антоніна Князева зійшлись у боротьбі і йшли впритул до завершальної вправи. Результати, які спортсменки показали у присіданні та жимі лежачи, були майже однакові, тому все розсудила тяга станова. Переможницею стала Єлизавета Бирук, яка зібрала у сумі 640 кг (на 15 кг перевищивши рекорд світу!), друге місце у Тетяни Ахмаметєвої (600 кг), третя – Антоніна Князева з результатом 585 кг.
У ваговій категорії до 84 кг не знайшлось рівних ЗМС Олені Козловій, триразовій чемпіонці світу, яка показала результат 540 кг. У категорії понад 84 кг найкращою була ЗМС Інна Оробець. Її результат – 640,5 кг.
В абсолютній першості у жінок перше місце за Ларисою Соловйовою, друге – у Тетяни Ахаметєвої, третє – у Єлизавети Бирук.
У підсумку наші спортсменки здобули такі нагороди:
  •  
    • Дерев’янко Анастасія – перше місце у ваговій категорії 52 кг.;
    • Оробець Інна – перше місце у ваговій категорії понад 84 кг.;
    • Лютник Уляна – друге місце у ваговій категорії 63 кг.;
    • Говтова Віра – друге місце у ваговій категорії 84 кг.;
    • Литвин Анна – друге місце у ваговій категорії понад 84 кг.;
    • Чепіль Марія – третє місце у ваговій категорії 57 кг.;
    • Бобошко Віра – третє місце у ваговій категорії 63 кг..
 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

  1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

  1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
  6. Розповсюдження спаму.
  7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
  8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
  9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
  10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
  11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
  12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

  1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
  2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
    За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
  3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.