- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анна Балтажи виборола срібло на чемпіонаті України з шашок – 100 серед юніорів та молодших кадетів

28 Лютого 2012 (14:42)

Незважаючи на всі обіцянки та красиві проекти, які описували чиновники обласного управління спорту працівникам Івано-Франківського шахово-шашкового клубу, як то кажуть, віз і нині там. А саме – нічого не змінилося і любителі інтелектуальних ігор продовжують займатися у тих самих приміщеннях, тільки згадуючи про обіцянки спорудження сучасного комплексу для розвитку цих видів спорту. І незважаючи на це, завдяки ентузіастам наш край все ж таки може відзначитися і на Всеукраїнських змаганнях. Зокрема днями завершився чемпіонат України з шашок – 100 серед юніорів та молодших кадетів з класичної, швидкої та блискавичної гри. За  результатами змагань спортсменка  Івано-Франківської області Анна Балтажи  виборола срібну нагороду. 18-річна Анна поступилася тільки одним очком Ользі Губарєвій із Дніпропетровської області на класичній 100-кліточній дошці.

 

Також від франківської делегації участь у змаганнях взяли Ірина Балтажи (6 місце у швидкій грі, 14 місце у класичній грі, 8 місце у блискавичній грі), Уляна Клочак (13 місце у швидкій грі, 11 місце у класичній грі, 4 місце у блискавичній грі), Янина-Марія Шикман (15 місце у швидкій грі, 12 місце у класичній грі, 15 місце у блискавичній грі), Андрій Кожевніков (7 місце у швидкій грі, 14 місце у класичній грі, 16 місце у блискавичній грі), Орест Слава (17 місце у швидкій грі, 17 місце у класичній грі, 19 місце у блискавичній грі), Ігор Бойчак (21 місце у швидкій грі, 16 місце у класичній грі, 22 місце у блискавичній грі)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.