- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську завершився турнір “Прикарпатська ракетка”

11 Лютого 2010 (16:21)

В обласному центрі Прикарпаття завершився традиційний тенісний турнір „Прикарпатська ракетка” на призи ДЮСШ „Олімп”, у якому змагалася молодь віком до 14 років.   

Майже півсотні молодих тенісистів з Івано-Франківська, Коломиї, Львова, Трускавця, Ужгорода, Чопу, Хмельницького, Чернівців та Києва взяли участь у традиційному всеукраїнському турнірі „Прикарпатська ракетка” (друга категорія). Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових групах (до 14-ти та до 16-ти років), як у особистому, так і у парному розряді.  

Найцікавішими, за відгуками учасників та тренрів, виявились поєдинки парної категорії, де серед чоловіків переміг прикарпатський дует Крамаров-Бойчук, який у фіналі у двох сетах з однаковим рахунком 6:4 здолав своїх земляків Стадника-Мороза. А ось у жіночому парному розряді дует Ступницька-Плесак з Івано-Франківська, нажаль, поступився у фінальному матчі суперницям зі Львова з рахунком 4:6 і 6:7.    

    
”Турнір проходив у закритому залі ДЮСШ „Олімп” і фактично відкрив сезон змагань у нашому обласному центрі, - зазначив один з провідних тенісних тренерів Прикрапаття Владислав Сарабай. – Загалом у Івано-Франківську проводяться 5-6 подібних турнірів, головним чином серед юнаків та дівчат, серед яких найпопулярнішими є „Кубок Івано-Франківска” у квітні і „Турнір пам’яті Чуніна” у червні”.  

Результати  турніру „Прикарпатська ракетка-2010”:

 

Жінки особистий (до 14 років):

Переможець: М. Ступницька (Івано-Франківськ)

Фіналіст: В. Мазар (Львів) 
Чоловіки особистий (до 12 років)

П:.В.Хомин (Львів) 
Ф: Я.Сокирка (Львів)

Жінки особистий (до 12 років)

П: М.Тимчина (Льів) 
Ф: В.Бєлова (Трскавець)

Чоловіки  особистий (до 14 років)

П:Р.Бойчук (Коломия) 
Ф: В.Крамаров (Івано-Франківськ)

Чоловіки парний (до 14 років)

П:В.Крамаров/Р.Бойчук (ІФ/Коломия)

Ф:В.Стадник/В.Мороз (ІФ/Іваничі)

Жінки парний (до 14 років):

П:В.Мазар/М.Тинчина (обидві – Львів)

Ф: М.Ступницька/Ю.Плесак (обилві – ІФ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.