- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Галіція — Ворота України»: фініш без прикарпатського екіпажу

07 Травня 2012 (10:33)

Вчора у Львові завершився перший етап чемпіонату України з ралі «Галіція — Ворота України». Офіційна церемонія нагородження і закриття ралі відбулася на площі Міцкевича Міста Лева. На жаль, серед бойових автомобілів, що заїхали на фінішний подіум ралі, не було прикарпатського екіпажу Степана Мазура і Тараса Стенчука.

Степан Мазур, який виступав на орендованому Mitsubishi Lancer Evo ІХ Юрія Шаповалова, з оптимізмом був налаштований на цю гонку. Перед стартом етапу, він розповів нашому кореспонденту, що орендований бойовий автомобіль є доволі швидким, проте не таким які Мазуру у попередні роки надавав польський конструктор Збігнєв Стец. Натомість, проїхавши спецділянками етапу під час ознайомлення, гонщик відзначив подекуди не найкращу якість покриття, на дорозі чимало нерівностей і великих каменів, це може завдати проблем багатьом екіпажам.

Тарас Стенчук розповів, що екіпаж на цьому етапі прописував стенограму так само, як робив це на минулорічному ралі «Алушта». Тоді, нагадаємо, прикарпатці здобули перемогу у класі У12.

Вже з перших допів наші гонщики взяли хороший темп. Після двох перших асфальтових міських допів Мазур займав шосту позицію одразу за чинним чемпіоном України Валерієм Горбанем з команди «Mentos Ascania Racing». Вже на наступній швидкісній ділянці, гравійному «Миколаєву-1», Мазур показав четвертий час, четвертим він став і в загальній класифікації. Іванофранківець їхав дуже агресивно, атакував у поворотах, тож зміг випередити іменитих гонщиків Сергія Кікрєшка, колегу Горбаня по команді, та Віталія Пушкаря з команди «Dream Team Ukraine».

На четвертому допі «Галіція-1» Мазур був п’ятим, пропустивши вперед Кікірєшка. А після п’ятого допу, «Миколаїв-2», іванофранківець знову вийшов на четверте місце, поступаючись попередньому екіпажу Пушкаря 31,6 секундами і випереджаючи Кікірєшка, який був п’ятим, на 12,3 секунд.

Попереду була остання швидкісна ділянка суботи — другий проїзд «Галіції». Цей доп, на жаль, став останнім для нашого екіпажу на ралі «Галіція — Ворота України». На другому кілометрі після старту через проблеми з коробкою передач Мазур зійшов з дистанції.

Коли пелотон ще повертався до парку сервісу, на останнє, 45-хвилинне, технічне обслуговування суботи, наш екіпаж ще мав надію на повернення у гонку наступного дня за системою SupeRally. Принаймні, так Тарас Стенчук повідомляв телефоном офіцеру по зв’язку з учасниками іванофранківчанці Олександрі Кодак.

Проте вже ввечері, коли з’явився стартовий лист на наступний день, Степана Мазура у ньому не було. Гонщик повідомив кореспонденту sport.if.ua, що у машині вийшов з ладу вал коробки передач, і тому екіпаж остаточно сходить з дистанції.

До слова, машина нашого екіпажу була однією з 12, які не змогли дістатися фінішу у першого дня. Десять з них продовжили гонку в неділю за системою SupeRally.

За словами нашого гонщика, цього сезону він ще планує стартувати у третьому етапі чемпіонату — «Александров Ралі», яке відбудеться в Чернівецькій та Івано-Франківській областях 6-8 липня.

А перемогу на ралі «Галіція — Ворота України» святкував екіпаж команди «Dream Team Ukraine» Олександра Салюка молодшого та Євгена Червоненка. Друге місце зайняли їхні колеги по команді Віталій Пушкар та Іван Мішин. Третій час показав чинний чемпіон України Валерій Горбань зі своїм штурманом Андрієм Ніколаєвом.

Найближчим часом на нашому порталі з'являться фоторепортажі зі швидкісних ділянок першого етапу цьогорічного ралійного чемпіонату України.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.