- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вчимося танцювати разом

10 Квітня 2010 (10:51)

Пропаганда здорового способу життя, активного здорового відпочинку за допомогою танців. У нашому місті є люди, які готові навчити сучасним спортивним танцям, поділитися досвідом та просто подарувати масу позитивних емоцій.

Так, 9 квітня відбулася прес-конференція керівника івано-франківського клубу спортивного танцю «Імпульс» Сніжани Полянської та керівника шоу-балету "Myway" (Київ), засновника танцювального центру DanceCenterMyway Олександра Бобика.

«Ми усіляко підтримуємо і проводимо акції, які є стимулом для ведення здорового способу життя. - каже Олександр Бобик, - Мені б дуже хотілося, і я зараз цим потужно займаюся, взяти керівництво над західною Україною, зокрема Івано-Франківськом. Починаємо ми, здавалося б з банального, але це лише початок, з проведення серії майстер-класів, які сприятимуть розвитку у дітей багатьох факторів, потрібних у подальшій танцювальній кар’єрі. Для дорослих і, взагалі, для кожного це елементарна можливість позбутися зайвих комплексів, отримати масу задоволення, позитивних емоцій та енергії».

18 квітня провідні педагоги танцювального центру DanceCenterMyway (Київ) на чолі з Олександром Бобиком проводитимуть танцювальні майстер-класи. Протягом чотирьох годин усі бажаючі, незалежно від віку та статі, зможуть оволодіти чотирма різними танцювальними стилями.

 12.00 - 13.00 - street - funk (хореограф Оля Жолкевська)

13.00 - 14.00 - hiphop  (хореограф Ліля Недзельськая)

14.00 - 15.30 - contemporary (хореограф Анжела Карасева)

15.30 - 16.30 - LA style – (хореограф Олександр Бобик)

Місце проведення: Народний дім «Просвіта» (вул.. Грушевського, 15).

Організатори обіцяють море позитиву, енергії, задоволення. Також протягом майстер-класів педагоги обиратимуть найвправніших, найдостойніших та найталановитіших танцюристів. Вони отримають сертифікат на тижневе безкоштовне відвідування занять в танцювальному класі «DanceCenterMyway» в Києві.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.