- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Шкільний чемпіонат «Біола-Ігри Чемпіонів» завітав до Івано-Франківська

14 Квітня 2010 (15:43)
Видовищне спортивне свято під назвою «Біола-Ігри чемпіонів» відбулося у манежі коледжу фізичного виховання, учасниками якого були найсильніші школярі області. Вони змагалися на спеціальних надувних конструкціях, які організатори перевозять із міста в місто. Всього аж 27 найбільших міст України приймає «Біола-Ігри Чемпіонів». 14 квітня настала черга школярів Івано-Франківщини.

Наше місто було 25-им, яке приймає турнір. І приємно, що саме Івано-Франківськ побив усі рекорди за кількістю команд. В інших містах України на змагання приїжджало від 15 до 25 команд. Натомість в Івано-Франківську свої можливості показали учні аж 28 шкіл. Кожен колектив був представлений чотирма хлопцями і трьома дівчатами різних класів. У кваліфікації всі вони виконували цікаві вправи під назвами «Сороконіжка» та «Естафета». За їх підсумками чотирьом школам поталанило потрапити до фіналу, в якому учні змагалися у вправах « Біатлон», «Бої гладіаторів» та «Естафета».

 

 

У фіналі найкраще виступили представники спеціалізованої  Івано-Франківської школи номер 5. Вони в травні представлять нашу область у всеукраїнському фіналі, що відбудеться в «Артеку». Там учні не лише змагатимуться, але й упродовж 21 дня відпочиватимуть. Срібні нагороди  дісталися гостям з Богородчан, бронзові - учням села Сопів Коломийського району. Четвертим фіналістом була школа села Орелець Снятинського району.

Усі переможці та призери отримали цінні призи від організаторів: торгової марки «Біола», а також від Міністерства у справах сім»ї, молоді та спорту, Міністерства науки та освіти України, НОК України та партнера проекту "ЮніорБанку".

 

 
 

Додамо, що асоціація атлетів України «Біола» вчетверте організовує масштабне спортивне свято. За три роки існування проекту близько 5 мільйонів учнів взяли участь у змаганні, а на трибунах частенько можна побачити Олімпійських чемпіонів Юрія Білонога, Ірину Мерлені, Валерія Гончарова, Олександра Крикуна, Дарію Згобу та інших Почесних членів спортивного клубу.

Івано-Франківських учасників нагороджували титуловані спортсмени Роман Вірастюк та Дарія Згоба, яка є  Почесним членом спортивного клубу «Біола». 

"Признаюся, що у дитинстві мені дуже бракувало таких змагань, - сказала Дарія Згоба, - Наша мета - відвернути дітей від вулиці й залучити до спортзалу. Якщо діти любитимуть фізкультуру, вони будуть здорові. Вірю, вщо ми завжди даруватимемо дітям подібні змагання. Тепер я вболіватиму за Івано-Франківських дітей у суперфіналі в «Артеку». Все-таки я родом з Івано-Франківська, хоч проживаю у столиці".

Наступний відбірковий етап відбудеться 15 квітня в Чернівцях та 16 квітня у Тернополі.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.