- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Лідер чемпіонату області виявився сильнішим за "Нафтохімік"

19 Лютого 2013 (20:23)

Спортзал ФСК «Нафтохімік» минулої суботи зібрав чималу кількість прихильників волейболу. А причиною цьому став поєдинок вищолігового чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу між ВК «Нафтохімік» (Калуш) і лідером цього турніру серед чоловічих команд - клубом ЛВУМГ «Богородчани».

Перед довгоочікуваним протистоянням дорослих команд калуських волейбольних уболівальників «розігріли» юнаки. Калушани вже в першій партії відчули, що не спроможуть на рівних боротися зі своїми ровесниками з Богородчан, а тому дехто серед глядачів у залі навіть дозволили собі спрогнозувати, яким буде підсумковим рахунок цієї зустрічі. І як у воду дивилися: гості досить легко перемогли наших юних волейболістів у всіх трьох партіях.

А ось між чоловічими командами боротьба була надзвичайно напруженою, хоча й їм теж для завершення поєдинку не довелось проводити четверту та п'яту додаткові партії. Богородчанці розпочали гру дуже впевнено, а калушани, як мені здалося, спочатку не могли впоратися зі своїм надмірним хвилюванням, адже зустрічалися не з будь-ким, а з лідером чемпіонату області. А коли заспокоїлися й почали відігруватися, то вже було пізно. Команда ЛВУМГ «Богородчани» перемогла в першій партії з рахунком 25:20.

Особливо видовищною, багатою на красиві розіграші м'яча, сильні удари, ефективні блоки під час захисту гравцями команд свого майданчика була друга партія. Вона проходила з перемінним успіхом і часто рахунок в партії ставав нічийним - 11:11, 25:25, 26:26,27:27. Однак все-таки не калушанам, а богородчанцям пофортунило вдало розіграти свої вирішальні подачі та досягти потрібної переваги над суперником у два очки - 29:27.

На цьому куражі команда ЛВУМГ «Богородчани» виграла і третю партію, а відповідно й отримала перемогу над командою «Нафтохімік» з рахунком 3:0.

Програвши вдома лідерові чемпіонату області, калуські волейболісти ще не втратили шанс потрапити до числа чотирьох кращих команд, які продовжать боротьбу за нагороди обласного турніру в його фінальній частині. Попереду на команду «Нафтохімік» очікують ще два незіграні поєдинки першого етапу чемпіонату області, в яких калуським волейболістам необхідно буде здобути потрібну кількість очок.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.