- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій Бабій – новий віце-президент Федерації волейболу Івано-Франківської області

21 Лютого 2013 (16:38)

Федерація волейболу  Івано-Франківської області має нових очільників. Новим президентом став знаний в місті підприємець, -  Володимир Балагура. Досі повноваження очільника Федерації виконував Ігор Бессараб.

Віце-президентом Федерації волейболу Івано-Франківської області обраний депутат облради від партії «Фронт Змін» - Юрій Бабій.

З новим керівництвом Федерація має намір вкласти нові сили в роботу структури. Зокрема, особлива увага буде приділятися розвитку дитячо-юнацького волейболу Івано-Франківщини. Адже, на сьогоднішній день волейбол знаходиться не у найкращому стані, наголосили на звітно-виборчій конференції, яка пройшла у Івано-Франківську 19 лютого 2013 року.

«Активізація волейбольних структур на місцях, залучення коштів з різних джерел, розвиток інфраструктури та популяризація волейболу серед школярів та юнацтва сприятимуть підвищенню рівня волейболу та спорту загалом в Івано-Франківській області. Адже, в здоровому тілі - здоровий дух», - наголосив Юрій Бабій.

 
Коментарі
21. 2 .2013 (21:05) Гість
Досі президентом федерації був Ігор Басараб,

22. 2 .2013 (12:24) Гість
Дивно. Обирали президента. А в заголовку чомусь йдеться про його заступника????

22. 2 .2013 (17:25) Гість
Волейбол знаходиться не в найкращому стані! А який ще вид спорту в області крім футболу проводитьсерйозний чемпіонат у двох лігах,причому не перший рік?У вищій лізі кожна команда має юнаків..Яка ще із областей може похвалитись регулярним чемпіонатом,а не короткочасними турнірами?

27. 2 .2013 (06:46) Гість
На голосування кандидатура Бабія не ставилась. Він не був присутній на конференцій.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.