- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуські «соколята» гідно виступили на міжнародному турнірі з плавання

25 Березня 2013 (10:47)

З 6 по 9 березня група вихованців відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» в складі команди Івано-Франківської області перебувала в місті Ополе Республіки Польща, куди їздила на запрошення учнівського спортивного клубу «5 плюс 1 Ополе», щоб взяти участь у міжнародному турнірі з плавання. Змагання проходили в рамках дружніх стосунків між Польщею, Україною та Білоруссю. А відбувалися запливи в басейні гімназії міста Ополе.

Безперечно, дівчата нашої команди з нагоди свята 8 Березня старалися показати високі результати. І в перший стартовий день змагань відзначилися такі вихованці «Сокола», як Настя Дубина з гімназії та Валерія Куцук із ЗОШ №7, які перемогли в запливах на 50 м батерфляєм серед дівчат своєї вікової категорії. На цій же дистанції перемогу серед юнаків здобув Олександр Мельник із ЗОШ №3, другі місця вибороли Ярослав Піщак і Георгій Ніневський (обидва хлопці є учнями ЗОШ №10), а Дмитро Кравець із ЗОШ №2 посів третє місце.

У плаванні на 50 м на спині першими були в своїх вікових категоріях Ангеліна Бербець із ЗОШ №7 та Діана Здерська із ЗОШ №6, а Євгенія Шендерова із ЗОШ №2 піднялася на третю сходинку п'єдесталу. Серед юнаків на цій дистанції переміг Петро Романів із гімназії, а третє місце виборов Ярослава Піщак із ЗОШ №10.

На дистанції 50 м брасом серед дівчат кращою з калушанок була Катерина Шендерова із ЗОШ №2 - друге місце. У юнаків на цій же дистанції перемогли Олександр Мельник і Георгій Ніневський, друге місце посів Артем Сушко із ЗОШ №1, а Назар Якула із ЗОШ №7 фінішував третім.

Тренери-викладачі ДЮСШ «Сокіл» Ірина Ніневська та Катерина Долаврук отримали святкові спортивні подарунки від своїх вихованців і в другий день змагань, 8 березня. Адже на дистанції 50 м вільним стилем знову не було рівних Ангеліні Бербець та Валерії Куцук, а Настя Дубина посіла третє місце. Серед юнаків найкращого результату домоглися Дмитро Кравець та Ярослав Піщак, а Петро Романів і Олександр Мельник посіли треті місця.

На дистанції 100 м комплексним плаванням серед дівчат на першу сходинку п'єдесталу піднялися Валерія Куцук та Ангеліна Бербець, а Настя Дубина посіла друге місце. З юнаків на цій дистанції перемогли Станіслав Кравець із ЗОШ №2 та Олександр Мельник, другі місця посіли Дмитро Кравець, Ярослав Піщак і Георгій Ніневський, а третім був Назар Якула.

Цікавими та результативними були запливи в естафетах, де наші вихованці виступали в складі збірної команди області та теж посіли призові місця.

У загальнокомандному заліку збірна команда Івано-Франківської області посіла друге місце. першими були господарі - команда Польщі, а третє місце дісталося юним білоруським плавцям.

Всі учасники, переможці та призери міжнародного турніру з плавання були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Наступні змагання за кордоном, на які запрошені вихованці «Сокола», пройдуть наприкінці травня 2013 року в м. Барановичі (Білорусь). Тож хочеться сподіватися, що і тут вони спроможуться домогтися хороших спортивних результатів.

Віра Федоровська, в.о. заступника директора ДЮСШ «Сокіл».

На знімку: збірна команда Івано-Франківської області - срібний призер міжнародного турніру з плавання
 
Коментарі
14. 4 .2013 (23:42) Гість
До речі представники Івано-Франківська у голубих футболках!!!! І чого не написали про досягнення плавців з Франківська???? Погано працюєте...
14. 4 .2013 (23:55) Редактор
Надсилайте інформацію на адресу sportifua@gmail.com - ми не відмовили ще нікому. Калушани зацікавлені у висвітленні і не пошкодували часу, а чим франківчани гірші? Якраз такі дитячі ініціативи і хочеться підтримувати і висвітлювати, але про них інформацію отримати чи не найскладніше - дуже слабко наразі у спортивних функціонерів із розумінням висвітлення діяльності свого клубу у медіа. А для цього багато не потрібно - кілька фото і кілька абзаців, чи принаймні написати у коментарях про бажання надати інформацію і наш репортер знайде Вас по залишених контактах...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.