- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дві юні спортсменки взяли медалі на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

17 Квітня 2013 (10:08)

У Празі (Чехія) днями завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Змагалися спортсмени викових категорій юніори та юніорки, юнаки та дівчата. У складі збірної команди України на змаганнях виступили двоє прикарпатських дівчат, і повернулися із званням чемпіонки та віце-чемпіонки Європи.

Отже, у чемпіонаті взяли участь майстер спорту України Віра Бобошко (Снятинська ДЮСШ МОН, тренери Василь Марусяк, Василь Оробець) та кандидат у майстри спорту України Юлія Оробець (Коломия, ДЮСШ №2 ФСТ «Україна», тренери Василь та Інна Оробець).

Віра Бобошко стала чемпіонкою Європи. Їй не було рівних серед юніорок у ваговій категорії 63 кг. Загалом спортсменка здобула чотири нагороди: 1 місце у присіданні (182,5 кг), 1 місце у жимі (110 кг), 2 місце в становій тязі (170 кг), 1 місце у сумі триборства піднявши вагу 462,5 кг.

Віце-чемпіонкою Європи стала Юлія Оробець, яка виборола чотири срібних нагороди серед дівчат у ваговій категорії до 72 кг: у присіданні (165 кг), у жимі (97,5 кг), у становій тязі (145 кг), у сумі триборства піднявши вагу 407,5 кг. Крім того, дівчина встановила два рекорди України — у присіданні та жимі лежачи.

Сьогодні Віра Бобошко є студенткою Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, а Юлія Оробець — Коломийського політехнічного коледжу національного університету «Львівська політехніка».

Як розповів нашому кореспонденту заслужений тренер України, суддя другої міжнародної категорії Василь Оробець, для дівчат це вже не перші міжнародні старти. Бобошко виступає на змаганнях такого рівня вже уп’яте, Оробець — вчетверте. На чемпіонат Європи дівчата їхали здобувати медалі, і, дякувати Богу, не підвели. Очікування тренерів та збірної України підтвердилися.

Сьогодні дві наші спортсменки вже готуються до нового випробування — чемпіонату світу з жиму лежачи (юніори та юніорки, юнаки та дівчата), який відбудеться у Каунасі 20-25 травня.

Повертаючись до Праги зазначимо, що юнацька чоловіча збірна України посіла перше загальнокомандне місце, дівчата — друге, українські юніори та юніорки стали другими.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.