- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-Франківська спортсменка перемогла у фрірайді

26 Квітня 2010 (19:28)

24 квітня у Києві відбулося урочисте нагородження переможців відкритих всеукраїнських змагань з фрірайду FREERIDE CUP сезону 2010 року, де вперше в історії змагань найкращі нагороджувалися кубками.

Freeride Cup – це одні з найперших змагань з фрірайду на гірських лижах і сноуборді в Україні. Вперше лижні перегони відбулися в 2007 році на схилі гори Говерли і майже одразу викликали чимале зацікавлення у любителів вільної їзди.

2010 рік став новим етапом у розвитку фрірайду, оскільки змагання вже вийшли на абсолютно новий рівень. В цьому сезоні фрірайдери змагалися вже в три етапи, що відбувалися в січні, лютому та березні на різних схилах українських Карпат. Екстремальні заїзди проходили в чотирьох категоріях: лижники чоловіки/жінки, сноубордисти чоловіки/жінки. По закінченню всіх етапів в кожній категорії визначилися переможці.

Івано-Франківськ не залишився осторонь цієї події. Адже жити поряд Карпат і не змагатися наші екстремали просто не мали права. Найактивнішою та найспортивнішою серед жінок-лижниць стала івано-франківчанка Катерина Чередніченко. Два  перших етапи наша спортсменка була беззаперечною лідеркою, а от на третьому, вирішальному, етапі конкуренцію їй склала російська лижниця. Але це не завадило нашій екстремальці набрати найбільшу кількість балів, здобути перемогу та  стати чемпіонкою України з фрірайду.

24 квітня в Києві відбулась вечірка-нагородження переможців Freeride Cup-2010. Як усе відбувалося у столиці, поділилася з нами власне Катерина Чередніченко.
- Приємно було бачити знайомих та друзів, яких об'єднує одне спільне захоплення – фрірайд та активне життя, та дуже добре, що є люди, які беруться організовувати такі змагання.Перед врученням кубку організатори презентували невеличкий відеопрофайл про мене, який, до речі, знімався на стометрівці на «поливаний» понеділок. Навіть не знаю, що було більш екстремальним – чекати на схилі Говерли старту в 20-ти градусний мороз чи стояти з лижами на стометрівці у «поливаний» понеділок та вийти сухою з води.
Потім було нагородження, мені вручили кубок та сертифікат на катання на вейкборді.
Загалом вечірка вдалась на всі 100%, позитивна і дружня атмосфера, танці, конкурси. Щасливі і задоволені ми розійшлись майже під ранок.
Але на цьому в мене та моєї компанії лижний сезон ще не закінчується. На травневі свята ми знову поїдемо в Карпати – за снігом!


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.