- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Міста-побратими змагалися в плаванні

28 Квітня 2010 (12:21)

Завершилися змагання з плавання серед міст-побратимів. У басейні коледжу фізичного виховання два дні діти долали усілякі дистанції та намагалися бути найкращими. Наші плавці, а це переважно вихованці ДЮСШ №2 та «Олімп» здобули для свого міста значну кількість нагород.

У плаванні на 50м вільним стилем переможцями стали Олександр Волошинський та Катерина Стасів (ДЮСШ №2). Серед перших також:

50м батерфляй – Олег Боднарчук (ДЮСШ №2);

100м комплексне плавання – Віталіна Ониськів (ДЮСШ №2), Віктор Тимчук (ДЮСШ «Олімп»);

50м брас – Софія Чимчик та Валентин Крупа (ДЮСШ «Олімп»;)

100м брас – Всеволод Мухін (ДЮСШ «Олімп»);

100м комплексне плавання – Роман Височан та Христина Власійчук (ДЮСШ «Олімп»);

200м вільний стиль та 100м батерфляй – Станіслав Юрків (ДЮСШ №2);

200м на спині – Богдан Тимчишин.

Другі місця посіли: Станіслав Юрків – 100м вільним стилем, Назар Черен – 50м вільним стилем, Богдан Тимчишин – 100м на спині. Третіми стали: Христина Гривняк – 50м та 100м вільним стилем, Ігор Мартинюк – 50м батерфляєм.

В естафеті 4х50м вільним стилем перемогли юнаки ДЮСШ №2, дівчата в цій естафеті були другими. Також друге місце посіли юнаки та дівчата, вихованці ДЮСш №2 в естафеті 4х50м комплексним плаванням.

Приємні враження від перебування у Івано-Франківську залишилися у гостей нашого міста, які приїхали з Ополья, Києва та Тернополя. Адже діти змогли вдосталь позмагатися на воді, а також познайомитися з визначними пам’ятками нашого краю.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.