- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську обирали королеву танцю

30 Квітня 2010 (09:42)

Вперше з нагоди відзначення Всесвітнього Дня танцю у нашому місті відбувалося справжнє святкове дійство.

29 квітня у готелі «Надія» було організовано конкурс краси серед найкращих танцівниць Західної України «Королева танцю-2010». 11 конкурсанток змагалися за звання Королеви танцю.

Кожна з учасниць більшу частину свого життя присвятила неймовірно красивому та вишуканому виду спорту, мистецтву неперевершеної грації та пристрасті. Прізвища дівчат-конкурсанток відомі не тільки у Івано-Франківську, але й в Україні та за її межами. А це Христина Климончук (призерка Кубку України з сучасного танцю), Ольга Кіт (призерка всеукраїнських конкурсів бальних танців), Галина Даниш (призерка танцювального кубку Влада Ями), Ольга Масляк (переможниця другої ліги Всеукраїнської танцювальної олімпіади-2010), Катерина Бадай (учасниця чемпіонату України з черлідингу), Юлія Півторак (учасниця шоу «Танцюють всі»), Антоніна Божак (призерка чемпіонату Західної України з бального танцю-2009), Віталія Пакалюк (переможниця всеукраїнських змагань з бальних танців), Галина Миронюк (фіналістка чемпіонату «Київський вальс-2010»), Галина Когут (призерка багатьох танцювальних конкурсів та чемпіонатів), Юлія Червінська (призерка багатьох обласних конкурсів та змагань з бальних танців).

Оцінювали танцювальні та артистичні здібності дівчат високопрофесійні члени журі. Очолили суддівську колегію гості зі столиці, відомі танцюристи, хореографи, фіналісти проектів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірка» - Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар. Вони і відкрили танцювальне свято своїм зворушливо красивим виступом.

Далі справа була за конкурсантками. Спочатку дівчата демонстрували свої танцювальні вміння через постановки, які створили самостійно. Наступним кроком конкурсу було дефіле у купальниках, і у завершальному етапі дівчата представляли шуби відомого дизайнера.

Протягом вечора усі гості мали змогу обирати Міс глядацьких симпатій, у підсумку нею стала Галина Даниш, учасниця групи підтримки Народного футбольного клубу «Ураган». Першою віце-королевою було обрано Ольгу Масляк, члена Української федерації спортивного танцю. А королевою танцю-2010 одностайним рішенням компетентного журі було обрано Віталію Пакалюк, танцівницю, що ввійшла до 100 кращих танцюристів проекту «Танцюють всі». 

По завершенню свята член журі Дмитро Дікусар зазначив: «Коли мене спитають, який рівень танцю у Івано-Франківську, то я впевнено скажу, що європейський»!

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.