- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні калуські плавці відзначилися на міжнародних змаганнях

23 Червня 2013 (23:04)

На початку червня 18 вихованців відділення плавання Калуської ДЮСШ «Сокіл» у складі збірної команди Івано-Франківської області вдруге побували на міжнародному турнірі з плавання в білоруському місті Барановичі, нагороди якого виборювали юнаки та дівчата 1998 року народження і молодші з різних областей України та Білорусі. Змагання тривали три дні.

В перший день турніру на дистанції 50 метрів брасом рахунок призових місць відкрила Катя Шендерова (СЗОШ №2), яка посіла друге місце. Заплив юнаків на дистанції 100 метрів брасом приніс успіх трьом калуським юнакам. Олександр Мельник (ЗОШ №3), вихованець тренера-викладача ДЮСШ «Сокіл», майстра спорту України Катерини Долаврук, святкував перемогу. Другим став Георгій Ніневський (Калуський НВК «ЗОШ №10 - ліцей», а Назар Якула (ЗОШ №7) посів третю сходинку.


 

У цей день відбулися змагання і в естафетному плаванні серед дівчат і юнаків. Калушанки Ірина Борщак (ЗОШ №3), Женя Шендерова (СЗОШ №2) і Настя Грима (ЗОШ №6) у складі збірної команди області стали бронзовими призерами в естафеті 4х50 метрів вільним стилем, а Діана Здерська (ЗОШ №6) посіла третє місце в естафеті 4х100 метрів вільним стилем. Ці дівчата також вибороли «бронзу» і на другий день змагань в комбінованих естафетах 4х50 метрів та 4х100 метрів. В особистому запливі на 100 метрів комплексним плаванням другого дня успіху знову домігся Олександр Мельник.

У третій день змагань на дистанції 50 метрів батерфляєм на третю сходинку п'єдесталу піднялася Настя Дубина (Калуська гімназія), а на дистанції 100 метрів цим стилем третім фінішував Олександр Мельник. На дистанції 50 метрів на спині перемогу святкувала Ангеліна Бербець (ЗОШ №7), вихованка тренера-викладача ДЮСШ «Сокіл», майстра спорту України Ірини Ніневської. У багатоборстві відзначилася Настя Дубина, яка виборола бронзову медаль.

 

 

Приємно відзначити, що вихованці ДЮСШ «Сокіл» у складі збірної команди Івано-Франківської області гідно представили на міжнародному турнірі з плавання місто Калуш. У вільний час, коли не проводились запливи, вони мали можливість ознайомитися з визначними місцями білоруського міста Барановичі, а також видатними плавцями тамтешніх спортивних шкіл.

Попереду групу калуських плавців чекає відпочинок та оздоровлення в одному з спортивних таборів Болгарії.

Василь Ткачук для sport.if.ua

 
Коментарі
6. 8 .2013 (21:45) ОРКО
МОЛОДЦІ !!!!!!!!!!!!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.