- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Факел" двічі поступився у "серії за виживання"

03 Травня 2010 (11:06)
Івано-Франківський волейбольний клуб "Факел" постав себе у досить скрутне становище, програвши два домашні поєдинки в рамках серії перехідних ігор за право грати у Суперлізі України. Як вже повідомляв sport.if.ua суперником наших волейболістів став вищоліговий клуб "Буревісник"-ШВСМ з Чернігова, який одержав шанс підвищитись у класі. У свою чергу "Факел" наразі прагне захистити своє місце у елітному дивізіоні. Щоправда шанси на це у підопічних Сергія Керницького невеликі, адже прикарпатський клуб не скористався перевагою власного майданчику у перших матчах серії, примудрившись двічі програти чернігівцям.

Цікаво, що у обох матчах у Івано-Франківську "Буревісник" передував у рахунку після перших двох партій – 2:0. І якщо у першому матчі "Факел" зумів відіграти тільки одну партію (1:3), у другому поєдинку все вирішилося на тайм-брейку. Щоправда таку бажану перемогу і цього разу здобути не судилося – 2:3. До слова, у сезоні 2009-2010 івано-франківці ще жодного разу не перемагали, поступившись при цьому у всіх 28-ми (!) матчах. Відтак "Буревісник" повів у серії 2:0, а наступні два поєдинки відбудуться саме на їх майданчику у Чернігові.  

Перехідні ігри за право грати в Суперлізі:
01.05.2010 (субота) 
"ФАКЕЛ» – СВК "Буревісник"-ШВСМ (Чернігів) – 1:3 
"СДЮСШ-Міцний горішок" (Вінниця) – "Фаворит" (Лубни) - 1:3
02.05.2010 (неділя) 
"ФАКЕЛ" – СВК «Буревісник"-ШВСМ (Чернігів) – 2:3 
"СДЮСШ-Міцний горішок" (Вінниця) – "Фаворит" (Лубни) - 2:3

Матчі-відповіді. 08-09 травня
СВК "Буревісник"-ШВСМ – «Факел" (у Чернігові)
"Фаворит" - "СДЮСШ-Міцний горішок" (у Лубнах)


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.