- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Школярі здавали іспит з фізкультури

14 Травня 2010 (17:54)

Другий рік поспіль випускники загальноосвітніх навчальних закладів мають змогу проходити державну підсумкову атестацію з фізичної культури. Учні трьох шкіл виявили бажання випробувати свої знання з цього предмета. Якщо загальноосвітня школа-інтернат № 1 та ЗОШ №24 мають класи спортивного профілю, а тому зобов’язані здавати іспит, то Українська гімназія №1 не має таких класів. Тим не менше, охочих пройти державну підсумкову атестацію з фізкультури виявилося переконливо багато – 28 учнів з двох класів.  

І якщо на перший погляд здається, що іспит з фізкультури скласти доволі легко, то насправді все набагато складніше. Державна підсумкова атестація складається з теоретичного та практичного завдань. 45 хвилин дається кожному учневі, аби письмово дати відповідь на теоретичне питання, а далі іспит продовжується вже у спортивному залі.

«Державна підсумкова атестація в Українській гімназії №1 організована і проведена на належному рівні, з дотриманням усіх вимог. Якщо говорити про підготовку школярів, то видно, що вони підготувалися сумлінно. В цьому ми вже переконалися, перевіривши письмові завдання і побачивши на практиці фізичні здібності випускників в різних видах спорту», - підсумувала Тамара Жилюк, спеціаліст Управління освіти.

 

 


 

«Мені, як вчителю фізичного виховання Української гімназії №1, дуже приємно, що учні виявили бажання здавати екзамен з мого предмета. Я вважаю, пов’язано це з тим, що діти люблять урок фізкультури, регулярно відвідують факультативні заняття, демонструють високі результати на міських спартакіадах, і вже п’ятий рік є в трійці кращих майже у всіх ігрових та легкоатлетичних видах.

Іспит з фізичного виховання стимулює дітей для занять спортом не тільки в школі, а й за її межами. Діти, що мене дуже тішить, поставилися до підсумкової атестації з повною відповідальністю, тому показали високий рівень у знанні теорії, а на практиці лише підтвердили розуміння та володіння предметом», - зазначив вчитель-методист вищої категорії , керівник методоб’єднання вчителів міста Микола Яремчук.

Вчителі сподіваються, що в майбутньому діти приділятимуть більше уваги здоровому способу життя та урокам фізкультури. Адже результати підтвердили, що іспит з фізичної культури має право на життя.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.