- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні калуські плавці успішно розпочали новий сезон

17 Листопада 2013 (22:15)

В Івано-Франківській області вже стало традицією відкривати новий плавальний сезон змаганнями в Калуші на голубих доріжках басейну «Посейдон» ДЮСШ «Сокіл». Саме тут 1 і 2 листопада було організовано та проведено чемпіонат області з плавання серед юніорів та юнаків.

Хлопці та дівчата змагалися за програмою багатоборства: кожен учасник в своїй віковій групі повинен був подолати обраним стилем плавання три дистанції і за сумою трьох результатів визначалося місце, на яке він заслужив. Залік для команди зараховувався при умові виконання учасниками змагань нормативу III дорослого розряду та участі в естафетному плаванні.

Загалом в чемпіонаті області з плавання взяли участь чотири команди: дві з Івано-Франківська та по одній з Долини та Калуша, всього близько 80 юних спортсменів.

Щоденна наполеглива праця під час тренувань приносить успіх на змаганнях. Це довели калуські дівчата юнацької групи, які в перший день перемогли в естафеті 4 х 50 м вільним стилем. Чемпіонками області серед дівчат 2000 року народження стали Софія Сметаннікова, Настя Грима, Женя Шендерова та Ірина Борщак.


 

Наша юніорська команда хлопців, в складі якої виступали вихованці ДЮСШ «Сокіл» Георгій Ніневський, Андрій Грицюк, Петро Романів, Саша Мельник, посіла друге місце. Крашого результату домоглася тільки команда з Івано-Франківська.

Друге місце виборола і команда молодших калуських юнаків. Цього успіху домоглися Артем Сушко, Назар Якула, Діма Кравець та Ярослав Піщак.

Рідні стіни басейну «Посейдон» допомагали калуським спортсменам і в другий день змагань. В комбінованих естафетах 4 х 50 м наші хлопці в старшій віковій групі посіли третє місце, а молодші юнаки опинилися на другій сходинці п'єдесталу. Калуські дівчата молодшої вікової групи вибороли третє місце. У всіх естафетах наші спортсмени поступилися тільки плавцям з обласного центру.

За сумою очок, набраних у багатоборстві за два дні змагань, чемпіонами та призерами області стали такі калуські спортсмени: Діана Здерська (ЗОШ №6) - перше місце в плаванні на спині, Саша Мельник (ЗОШ №3) - перше місце в плаванні брасом, Женя Шендерова (ЗОШ №2) - друге місце в плаванні на спині, Назар Якула (ЗОШ №7) - друге місце в плаванні брасом, Настя Грима (ЗОШ №6) - друге місце в плаванні вільним стилем, Георгій Ніневський (ЗОШ №10) - друге місце в плаванні вільним стилем та Ірина Борщак (ЗОШ №3) - друге місце в плаванні вільним стилем.

У загальнокомандному заліку серед юніорських команд місця розподілилися таким чином: перше місце посіла команда з Івано-Франківська, друге місце виборола команда з Калуша. Серед молодших юнаків і дівчат теж перемогла команда з Івано-Франківська, юні спортсмени з Калуша посіли друге місце, а третє місце дісталося спортсменам з Долини.

Відвідування свортивних секцій з плавання, в яких після літнього відпочинку діти з новими силами почали займатися, принесло свої плоди: всі члени команди ДЮСШ «Сокіл» на чемпіонаті області з плавання покращили свої особисті результати, а Діма Кравець виконав норматив другого дорослого розряду.

2 листопада молодші вихованці відділення плавання ДЮСШ «Сокіл» також змагалися, але вже в Долині. Група юних калуських спортсменів брала участь у відкритих змаганнях з плавання «Я вмію плавати». Запливи проводилися серед учнів 2003 року народження і молодших на дистанціях 25 та 50 метрів обраним способом плавання. Змагалися в Долині юні плавці з міст та районів Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей, всього близько 200 дітей. Всі вихованці нашої спортивної школи подолали свої дистанції з хорошими результатами. А кращими з них стали: Настя Розпопова (ЗОШ №3), яка перемогла на двох дистанціях, Олександра Чишинська (ЗОШ №2) та Артур Федоришин (ЗОШ №3), які вибороли на своїх дистанціях другі місця. Станіслав Ільчук (ЗОШ № 6), незважаючи на те, що йому тільки 7 років, посів третє місце на дистанції 25 м вільним стилем.

Треба відзначити, що такого успішного виступу на змаганнях як у Калуші, так і в Долині старші та молодші калуські плавці змогли досягти завдяки наполегливому щоденному тренуванню та кропіткій праці їхніх наставників, тренерів-викладачів ДЮСШ «Сокіл», майстрів спорту з плавання Ірини Ніневської і Катерини Долаврук.

Віра Федоровська, заступник директора ДЮСШ «Сокіл».

На фото: команда вихованок ДЮСШ «Сокіл»;

тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл» Катерина Долаврук нагороджує хлопців, котрі відзначилися в естафетному плаванні.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.