- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Всеукраїнський гандбольний турнір в Дні скорботи

26 Лютого 2014 (22:26)
Городенка в ці дні прощалася зі своїм героєм — головою районного осередку «Свобода» Сергієм Дідичем, який загинув на барикадах у столиці. В день повідомлення на різних каналах телебачення про загибель нашого краянина головними вулицями міста пройшла майже тисячна вечірня хода із запаленими свічками та вигуками «Героям — Слава!», «Городенко – вставай!», «Всі – на майдан!». Тим часом, оргкомітет із проведення всеукраїнського гандбольного турніру «Кришталевий м’яч» серед хлопчиків 2000 року народження не відмінив змагання, зваживши на те, що команди вже були в дорозі.

Саме ж відкриття змагань розпочалося з хвилини мовчання за загиблими Героями за волю України. Звісно, що на вході – портрет Сергія, адже його ми знали не лише, як випускника спортивної школи, але й щирого мецената. Зворушливими хвилинами були моменти, коли всі учасники змагань виконали Гімн України та згуртовано, без будь яких підказок, вигукували: «Банду — геть!». Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Василь Чупрун від імені організаторів змагань запевнив, що в майбутньому цей традиційний турнір проводитиметься на честь пам’яті Сергія Дідича.

А в змаганнях, у яких взяли участь команди з Іллічівська, Іванівки (Одеська область), Заставни (Чернівецька), Хуста (Закарпатська) та Коломийського району і Городенки (Івано-​Франківська область). Переможцем стала команда Іванівки, другими були місцеві гандболісти, а бронзу вибороли наші сусіди з Коломийщини. Саме ці команди нагороджено пам’ятними кубками та дипломами відповідних ступенів, а гравці отримали грамоти та медалі. Кращих гравців команд-​учасниць нагороджено цінними подарунками.

Відрадно, що в Городенці відроджується й хлопчачий гандбол, на відділені якого працюють молоді спеціалісти Володимир Ничик та Андрій Левінський, які і є головними організаторами всеукраїнсього турніру. Команди з Городенки вже є переможцями обласних змагань на приз клубу «Стрімкий м’яч» (2000 р. н.), а три вихованці школи підвищують свою майстерність в БВУФК. Тож наставникам хочеться вірити, що ця історична перемога на Майдані приведе до влади саме таких людей, які дійсно будуть дбати про добробут народу і, звичайно, й про розвиток фізичної культури і спорту, зокрема й гандболу.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.