- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У чемпіонаті України з гірських перегонів дебютує юний іванофранківець

20 Березня 2014 (15:57)

Завтра, 21 березня, стартує новий сезон в чемпіонаті України з гірських перегонів. Перший етап пройде на асфальтній трасі перевалу Борислав-Східниця, на Львівщині. У переліку попередніх заявок на гонку є одразу кілька представників Івано-Франківщини.

У повнопривідному класі А4 заявився кількаразовий призер України Микола Ільницький з Кутів Косівського району. У класі А2 числиться заявка Василя Зарінчука з Косова. В А1 стартуватиме Іван Будеркевич з Івано-Франківська. В клубному змаганні любителів себе спробують франківці Ірина Висоцька, Ігор Фальчук та Ігор Мисик з Калуша.

На заявці Івана Будеркевича можна зупинитися окремо. Гірська гонка «Східниця-2014» стане його першим професійним стартом. Юнак з Івано-Франківська спробує себе в ролі пілота завдяки об’єднанню зусиль команд Junior Way Team (Черкаси) і Rally Box Motorsport (Львів). Вони вирішили дати можливість двом молодим пілотам вийти на старт чемпіонату України з гірських гонок, повідомляє «Ралі в Україні» з посиланням на Junior Way Team.

Львів’янин Олег Карман володіє чималим досвідом виступів в картингу; торік до нього додався ще й старт у двох фінальних етапах гірського чемпіонату. Навпаки, іванофранківець Іван Будеркевич є абсолютним дебютантом не лише гірських гонок, а й загалом професійних автоспортивних змагань. Поки що в його активі тільки участь у тестовій програмі команди Junior Way. Безумовно, високих результатів з першої ж спроби від новачка ніхто не чекає, проте партнери по колективу вірять у його цілеспрямованість, наполегливість та здібності.

Пілоти виступлять у класі А1, по черзі використовуючи для старту автомобіль ЗАЗ-1102 «Таврія». Його підготувала команда Rally Box. У командному заліку Олег Карман та Іван Будеркевич виступатимуть за ліцензією Junior Way Team.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.