- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Роланд" пробився до фіналу чемпіонату з регбі-7

02 Червня 2010 (09:38)

Івано-Франківський регбійний клуб "Роланд" успішно завершив другий тур у чемпіонату України з регбі-7 серед команд першої ліги, який минулими вихідними проходив у Львові, де зібралися команди Західної зони. Відтак за коловою системою окрім прикарпатських регбістів змагалися також рівненський "Юніор", СК "Тернопіль", львівський "Сокіл-Верховина" та хмельницький ДЮСШ-"Буревісник". Нагадаємо, що у першому турі, який проходив на початку травня у Івано-Франківську, підопічні Михайла Яреми здобули загальну перемогу і практично гарантували собі місце у фінальному турнірі.

Для підтвердження своїх амбітних планів, щодо потрапляння до фіналу, "Роланду" потрібно було здобути бодай дві перемоги у чотирьох матчах. І вже у перших двох поєдинках івано-франківська команда впоралася із цим завданням, перемігши спочатку господарів туру – "Сокіл-Верховину" - 12:5, а згодом і СК "Тернопіль" - 26:5. Відтак у інших двох матчах "Роланд", який, до слова, виступав у Львові без кількох провідних гравців, дозволив собі двічі програти ("Юніору" - 0:26 та "ДЮСШ-Буревісника" - 15:17). 

Проте за зведеними результатами двох турів саме наші регбісти посіли перше місце, випередивши своїх головним конкурентів у регбі-7 – регбістів "Юніора". Зрештою, івано-франківці та рівенчани, а також львівський "Сокіл-Верховина", і потрапили до фінальної частини чемпіонату, яка буде розіграна у Кривому Розі орієнтовно 26 червня. Там, окрім кращих західноукраїнських команд, зберуться також по три кращі команди інших двох підгруп.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.