- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

SPORT.IF.UA організував для журналістів спортивне свято

07 Червня 2010 (14:21)
Минулої п’ятниці у Івано-Франківську вперше відбулася спартакіада серед представників засобів масової інформації міста. Спортивний портал SPORT.IF.UA спільно з міським спорткомітетом організував подію, на якій силами помірялися чотири команди різних видів журналістики: Інтернет, Телебачення, Радіо, Газетярі. У спартакіаді передбачалися поєдинки 4 –х видах програми: Настільний теніс, Стрільба, Волейбол та Перетягуваня канату.

Попри те, що змагання носили цілком дружній характер і їх метою було показати, що й «акули пера» вміють дружити зі спортом і показувати хороші результати, та все ж кожна з команд хотіла бути кращою.

В результаті перемогу здобули телевізійники, які були найкращими у волейболі та перетягуванні канату. Дуже не пощастило цього дня «інтернетчикам», які достойно пробилися у фінал волейбольного турніру і програли, а також і у змаганнях з настільного тенісу тільки у фіналі зазнали поразки. В результаті представники «новітніх технологій» зайняли 4-те місце у загальному заліку.

Третю сходинку у загальному заліку посіли «Газетярі», які були підсилені декількома представниками Інтернет-ЗМІ, а перед ними у таблиці розмістилися «радійники».

«Перед цими змаганнями, коли ми запрошували журналістів до участі, то бачили азарт у їхніх очах і бажання змагатися. Це спортивне свято було дуже дружнім і цікавим, адже кожен знайшов вид спорту для себе, а ті хто не виступали, то мали нагоду палко вболівати за свою команду. В результаті змагань кожен отримав призи та нагороди, а переміг спорт і усі учасники, адже усі отримали заряд позитивної енергії і навіть запланували збиратися та тренуватися частіше – цього ми й хотіли досягнути» - повідомив після закінчення керівник SPORT.IF.UA, Тарас Кобець.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.