- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Роланд" достроково переміг у Західній зоні Вищої регбійної ліги

07 Червня 2010 (17:37)
У неділю, 6 червня, івано-франківський регбійний клуб "Роланд" провів свій четвертий  поєдинок в нинішньому сезоні в рамках вищолігової першості з регбі-15. Цього разу підопічні Михайла Яреми завітали до Рівного, де провели поєдинок з місцевим регбійним клубом. Цікаво, що тиждень до того суперники вже зустрічалися між собою і тоді у Івано-Франківську в напруженому двобої перемогли саме прикарпатці – 27:17. Відтак і повторний матч мав стати цікавим.

Проте цього разу боротьби не вийшло, оскільки "Роланд" вирішив виставити на виїзну гру змішаний склад, в якому переважали гравці запасу та молодь. На такий крок тренери івано-франківців пішли цілком не випадково, адже їх майбутній календарний суперник – регбійний клуб "Тернопіль" знявся зі змагань, відтак у турнірному доробку "Роланда" фактично додасться ще 10 очок (по п’ять за технічні перемог над тернополянами на вдома і на виїзді). 

За таких розкладів гра у Рівному втратила турнірний сенс для наших регбістів і вони у підсумку програли з рахунком 7:5. Але без очок підопічні Михайла Яреми не залишилися, адже одержали один бонусний пункт за те, що різниця у рахунку вийшла меншою за 7 балів. Проте поразка від рівенчан зовсім не зіпсувала настрою івано-франківцям, які достроково стали переможцями Західної зони Вищої ліги, враховуючи дві майбутні технічні перемоги над "Тернополем". 

Регбі. Чемпіонат України. Вища ліга. Західна зона.  
5 тур, 6 червня (неділя)
РІВНЕ – РОЛАНД 7:5
СОКІЛ-ВЕРХОВИНА – ТЕРНОПІЛЬ +:- 

Турнірне становище після 5-ти турів:
1. Сокіл-Верховина – 16 (5); 2. Роланд – 14 очок (4 матчі); 3.Рівне – 13 (5); Тернопіль знявся зі змагань.

Матчі, що залишилися на першому етапі: 
13 червня
РІВНЕ - СОКІЛ-ВЕРХОВИНА
РОЛАНД – ТЕРНОПІЛЬ +:-
27 червня
ТЕРНОПІЛЬ – РОЛАНД -:+ 


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.