- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наша гімнастка привезла кубок зі Львова

09 Червня 2010 (10:18)

Вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики №1 взяли участь у Відкритій першості м. Львова, яка пройшла цими вихідними. На гімнастичних приладах змагалися команди господарів, Івано-Франківська та Червонограда від другого дорослого розряду до майстрів спорту.

Не зважаючи на те, що наші спортсменки поїхали до Львова не у повному складі, тим не менше вони проявили себе на найвищому рівні, вже вкотре демонструючи майстерність та жагу до перемоги. Дівчата здобули для своєї школи нагороди та стали переможцями першості.

Так, у другому дорослому розряді відзначилася Софія Микицей, яка здобула золоту нагороду та отримала кубок змагань, а бронзовою призеркою стала Діана Пилипів.

Не вистачило однієї десятої до третього місця нашій Ірині Яневич, яка виступала по кандидатам в майстри спорту.

«Я вже наголошувала, що в нас умови для тренувань трошечки кращі, хоча ми не рахуємо, що вони є такі вже аж сучасні, але, порівнюючи з тим залом, де проходили змагання, то кращі. І якщо перші враження дівчат були не надто втішні, на опробуванні не все виходило, але, тим не менше, вони показали перший і третій результат, а це вже дуже добре. Адже виступати на кращих приладах завжди легше, а треба вміти показати себе на достойному рівні й не в зовсім комфортних умовах», - розповіла Наталія Бірюкова, тренер вищої категорії зі спортивної гімнастики СДЮШОР№1.

Зараз діти готуються до змагань в Євпаторії, де, окрім гімнастичних перегонів, також зможуть трохи й оздоровитися та відпочити. А потім знову до роботи та насичених тренувань.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.