- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нагородили воїнів року

31 Грудня 2016 (20:41)

В Івано-Франківську відбулася п'ята ювілейна церемонія нагородження єдиноборців Прикарпаття "Воїн року-2016".

Організатори нагородили понад 100 спортсменів, серед яких: діти, юнаки, кадети, юніори, молодь та дорослі в 11 видах спорту: тхеквондо WTF, ушу саньда, кіокушинкай карате (KWF), хортинг, ушу-кунг-фу, таеквон-до ІТФ, бокс, джиу-джитсу, карате до шотокан, таеквондо (ІТФ) та кікбоксинг. Окрім того, відзнаку отримали найкращий тренер, меценати та "Воїн року-2016".

Основну нагороду "Воїн року-2016" отримали:

1. Тхеквондо ВТФ – Жолобайло Діана (кандидат в майстри спорту України, тринадцятиразова чемпіонка України з тхеквондо ВТФ, член збірної команди України, п'яте місце на чемпіонаті Європи в Латвії, учасниця чемпіонату світу в Китаї);

2. Кікбоксинг - Фокшек Олександр (майстер спорту України, чемпіон України, перше місце на чемпіонаті Європі та чемпіон світу з кікбоксингу);

3. Кунг-фу - Волков Павло (майстер спорту України, дворазовий призер світу, триразовий чемпіон України, триразовий володар Кубку України);

4. Таеквон-до ІТФ - Микицей Олександр (чемпіон України, володар Кубку України з таеквон-до ІТФ);

5. Джиу-джитсу - Рудь Юрій (кандидат в майстри спорту України, багаторазовий призер міжнародних турнірів, переможець професійних змагань зі змішаних єдиноборств, п'яте місце на чемпіонаті Європи в Бельгії, член збірної України з джиу-джитсу);

6. Ушу-саньда - Волосянка Вітаоій (чемпіон України);

7. Таеквондо ІТФ - Гуменяк Ярослав (срібний призер Кубку України, неодноразовий переможець і призер всеукраїнських та обласних змагань);

8. Кіокушинкай карате - Штогрин Юрій (чемпіон України);

9. Бокс - Литвищенко Микола (майстер спорту України, дворазовий чемпіон України з боксу серед молоді 2015 та 2016 років, учасник чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2016);

10. Джиу-джитсу - Терентюк Микола (кандидат в майстри спорту України, срібний призер чемпіонату України 2014 р., чемпіон України 2015 р., срібний призер чемпіонату України 2016 р.);

11. Карате-до шотокан - Савчин Василь (бронзовий призер чемпіонату України).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.