- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Богдана Мацьоцька. Щоденник з Ванкувера

20 Лютого 2010 (11:00)

Прикарпатська гірськолижниця Богдана Мацьоцька, для якої нинішня Олімпіада є дебютною у кар’єрі, вже прилетіла у Ванкувер і зараз готується до свого першого старту. 24 лютого косівчанка вийде на старт кваліфікаційних змагань зі слалому-гіганту, в яких прийматимуть участь майже сотня учасниць. Пропонуємо вашій увазі перший пост Мацьоцької з Канади, у якому спортсменка розповідає про перші дні перебування у Вістлері, де, власне і базується українська делегація, враження від олімпійського селища та тренувань…  

Вітання з Ванкувера!


Я тут вже третій день. Долетіли дуже добре. Вилетіли з Києва до Франкфурта (Німеччина) в 5 годині ранку 17-ого числа, а в 12 годині вже вилетіли з Франкфурта прямим рейсом до Ванкувера. У Канаді нас радо зустріли та посадили на автобус до Вістлера (містечко приблизно за
150 км від Ванкувера, де проводяться половина олімпійської програми).

Привезли нас в так зване олімпійське селище де розселили по кімнатах. Умови проживання хорошого, приблизно середнього рівня (двохповерхові котеджі) В селищі є столова (де досить нормально годують), тренажерний зал, ігровий зал, зал комп'ютерів та телефонів, сцена де кожен день виступає якісь групи різного стилю музики... 

Вчора та сьогодні в нас були тренування, які проводилися з різними командами з різних країн світу, тобто кращими з кращих. Перший старт у мене 24 числа - слалом-гігант. Настрій бойовий - адже чудеса трапляються - і я надіюся ці чудеса мене не оминуть)))

З повагою, Богдана Мацьоцька

 
Коментарі
22. 2 .2010 (21:06) Юля
Богдана, віримо у те що тобі вдасться гарно виступити!!!!!! Тримаємо кулаки! Все Прикарпаття за тебе!

22. 2 .2010 (21:53) Гість
Успіху і перемоги. Андрій Андрейканіч

23. 2 .2010 (01:10) Богдана
Дуже дякую вам!

24. 2 .2010 (23:48) Олег
Богдана з нетерпінням чекаю Твій дебютний виступ на Олімпіаді і бажаю вдалого та переможного для Тебе виступу! Громадянська партія "ПОРА" вболіває за Тебе!

6. 3 .2016 (20:50) BEN
молодець

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.