- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуський легіон" - бронзовий призер всеукраїнського хокейного турніру

10 Травня 2016 (17:10)

Упродовж трьох днів, з 6 по 8 травня, в Калуському льодовому палаці проводився традиційний всеукраїнський дитячий хокейний турнір на Кубок "Карпатнафтохім".

Нагороди турніру виборювали юнаки 2005-2006 років народження. І цього разу склад команд-учасників порівняно з попереднім турніром був значно сильнішим.

"У листопаді минулого року, коли на рідній арені наша команда вперше стала переможцем всеукраїнських змагань, її суперниками були лише три колективи посереднього рівня – "Дикі коти" (Одеса), "Спартак" (Ужгород) і "ДЮСШ №2" (Луцьк), - говорить голова батьківського комітету дитячо-юнацького хокейного клубу "Калуський легіон" Василь Крайник. 0 Тепер же на наше запрошення відгукнулися й такі топ-команди відомих в Україні хокейних клубів і шкіл, як "Крижинка" (Київ), "ДЮСШ Київ", "Патріот" (Вінниця), а також приїхали ті ж "Дикі коти" і луцька "ДЮСШ №2".

Сам турнір його організатори вирішили провести у два етапи, щоб команди могли зіграти якомога більше матчів. Упродовж двох перших днів змагань відбувалися поєдинки за коловою системою, а третього дня уболівальники побачили вирішальні ігри фінальної частини турніру.

На попередньому етапі змагань команда "Калуський легіон" зазнала поразок від двох столичних колективів - ХК "Крижинка" (1:2), ХК "ДЮСШ Київ" (1:9) та від вінницького "Патріота" (4:6), а також перемогла команди "Дикі коти" (8:4) і "ДЮСШ №2" з Луцька (5:0). За здобутими очками вона опинилася на четвертому місці в турнірній таблиці й отримала можливість зіграти вирішальний фінальний матч за третє місце з командою ХК "ДЮСШ Київ".

Поєдинок за бронзові нагороди виявився найвидовищнішим і найнапруженішим серед усіх інших, що були проведені на всеукраїнському дитячому хокейному турнірі. По його ходу юні калушани двічі виходили вперед, але за кілька хвилин до завершення третього періоду їхні київські ровесники таки зуміли відігратися й звести матч до нічиєї - 2:2.

Для виявлення переможця в цьому протистоянні командам довелось виконувати буліти. Ці штрафні удари, які може відбивати тільки воротар без захисників, краще реалізували хокеїсти "Калуського легіону". Вони закинули у ворота дві шайби, а суперники тільки одну. Тож і не дивно, що судді й тренери обох команд визнали кращими гравцями цього "бронзового" матчу воротарів, котрі отримали в нагороду пам’ятні призи - спортивні статуетки.

А володарем Кубка "Карпатнафтохім" стала вінницька команда "Патріот". Вона виграла на всеукраїнському дитячому хокейному турнірі всі матчі, перемігши і в "золотому" фінальному поєдинку столичну команду "Крижинка" з рахунком 5:3. До речі, перше протистояння між ними теж завершилося з різницею у дві шайби - 7:5 на користь "Патріота".

П’яте місце в підсумковій турнірній таблиці змагань посіла луцька команда "ДЮСШ №2", перемігши одеську команду "Дикі коти".

Організатори турніру нагородили всі шість команд, що брали участь у змаганнях, пам’ятними медалями, кубками й солодкими призами.

Цінні призи отримали за підсумками турніру й окремі гравці, яких визнали переможцями в шістьох номінаціях. Їх володарями стали: кращий воротар турніру Єгор Жуков ("Крижинка"), кращий нападник турніру Віталій Улянов (ХК "ДЮСШ Київ"), кращий бомбардир турніру Микита Монсеєв ("Патріот"), кращий захисник турніру Микита Коневич ("Калуський легіон"), а також Юрій Єпіфанов ("Дикі коти"), якому було вручено приз глядацьких симпатій, і Радіон Гойда ("Калуський легіон"), якого визнали зіркою турніру.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.