- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Легіон 2007" - срібний призер міжнародного турніру з хокею

27 Грудня 2016 (11:00)

Минулого тижня в білоруському місті Горки пройшов міжнародний турнір з хокею з шайбою "Кришталеві Горки" серед дітей 2007 року народження і молодших. За його нагороди змагалися шість команд з Росії, Білорусі та України.

Нашу країну представляли на цьому турнірі юні хокеїсти ХК "Донбас" (Донецьк) і команди "Легіон" (Калуш) Івано-Франківської ОДЮСШ. У протистоянні між ними в останній день змагань і вирішилась доля першого місця, адже до цього обидва українські колективи завдали розгромних поразок всім іншим своїм суперникам. Зокрема, калуський "Легіон" обіграв санкт-петербурзькі команди "Фенікс" (8:1) і "Льодова дружина" (11:1), ще одну російську команду "Армада" (Одинцово) з рахунком 11:1 і білоруську команду ФОЦ "Мінськ" з рахунком 18:1.

Український фінал у білоруських Горках став справжньою окрасою міжнародного турніру. Безкомпромісна боротьба між "Легіоном" і "Донбасом" тривала два періоди. Якщо в першому жодній з команд не вдалося відзначитися, то в другому вони почергово почали закидати шайби у ворота одна одній. Після сирени на другу перерву на табло був нічийним - 2:2. А ось у третьому періоді явно більший досвід виступів юних донецьких хокеїстів у офіційних всеукраїнських і міжнародних турнірах таки дав про себе знати. 9-річні гравці ХК "Донбас" зуміли не допустити огріхів при захисті власних воріт та двічі завершити свої атаки влучним закиданням шайби у ворота прикарпатських ровесників.

Поступившись у вирішальному матчі за перше місце з рахунком 2:4, калуська команда "Легіон 2007" стала срібним призером міжнародний турнір з хокею з шайбою "Кришталеві Горки".

За словами головного тренера "Легіону 2007" Олега Маюка, це перший великий успіх його маленьких вихованців. "На турнірі вони перемогли в чотирьох матчах із п’яти, які зіграли, закинувши у ворота суперників 50 і пропустивши у власні тільки вісім шайб", - наголосив Маюк.

Василь Ткачук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.