- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуський легіон" успішно стартував на престижному хокейному турнірі

01 Лютого 2018 (20:39)

Вихованці хокейного клубу "Калуський легіон" (2005 р. н.) з двох перемог стартували на престижному міжнародному турнірі Iskra Cup, що цими днями проходить у словацькому місті Партизанське.

Окрім нашої команди, за почесний трофей поборяться господарі турніру словацькі "Іскра" (Партизанське), ХК "Топольчани" та ХК-05 (Банська Бистріца), чеські клуби ХК "Валашске Мезіржічі" і ХК "Ходонін", а також білоруський "Шахтар" з Солігорська.

У перший ігровий день юні вихованці "Калуського легіону" здобули дві впевнені перемоги. У стартовому матчі на турнірі наші хокеїсти розібрались зі словацькою "Іскрою" - 9:2. У складі нашої команди закинутими шайбами відзначились Лев Стасюк, в активі якого три шайби, по дві шайби записали до свого активу Микита Мойсеєв та Микита Коневич. Ще по разу вражали ворота суперників Дмитро Наумець та Ілля Солоджук.

Другий матч ігрового дня "Калуський легіон" провів проти чеського клубу ХК "Ходонін". Цього разу юні хокеїсти закинули на дві шайби менше, ніж у першій грі і святкували підсумкову перемогу з рахунком 7:2. Найвлучнішим у складі калушан став Микита Мойсеєв, що закинув три шайби, двічі відзначився Артем Чепіль, а Лев Стасюк та Микита Коневич закинули по одній шайбі.

Вже завтра на "Калуській легіон" очікують два поєдинки - спочатку суперником калушан буде ХК "Валашске Мезіржічі", а по обіді наші хокеїсти зустрінуться з ХК "Топольчани".

Заявка ХК "Калуський легіон" (2005 р. н.) на турнір Iskra Cup 2018:

Воротарі: Стефанів Станіслав, Кичук Борис;
Захисники:
Коневич Микита, Пігулевський Аркадій, Крайник Богдан, Маюк Максим, Явний Андрій, Хомич Микита;
Нападники:
Чепіль Артем, Стасюк Лев, Струтинський Віталій, Наумець Дмитро, Боднарчук Ілля, Солоджук Ілля, Мойсеєв Микита;
Тренер команди - Шафіков Альберт Маратович.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.