- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуський легіон" продовжує перемагати в Словаччині

03 Лютого 2018 (08:35)

Другий ігровий день міжнародного турніру Iskra Cup 2018, що проходить у словацькому місті Партизанське, завершився подвійним тріумфом калуських хокеїстів.

Протягом змагального дня "Калуський легіон" очікували два поєдинки проти чеського ХК "Валашске Мезіржічі" та словацького ХК "Топольчани". У першій грі вже на стартових секундах чехи повели в рахунку, та через 10 хвилин калушанам вдалось відновити статус-кво - шайбу закинув Микита Коневич. На початку другого періоду калушани спочатку виходять вперед, а вже в середині двадцятихвилинки напруга в матчі була знята - 3:1. Далі наші хокеїсти вже не віддавали ініціативу супернику - кінцевий результат зустрічі 5:2 на користь "Легіону". Закинутими шайбами в цьому матчі відзначились Максим Маюк, Микита Мойсеєв, Дмитро Наумець та Віталій Струтинський.

Друга гра з словацьким ХК "Топольчани" ще більше змусила хвилюватись українських вболівальників. Повівши в рахунку 1:0, калушани на 10-й хвилині матчу вже поступались 1:2, та через кілька миттєвостей Микита Мойсеєв зрівнює рахунок. На останніх секундах першу періоду словаки знову виходять вперед - 2:3. По перерві Андрій Явний знову відновлює паритет - 3:3. Напруга дещо спала і Артем Чепіль дає початок розгрому словацької команди - 11:3 на користь "Легіону". Закинутими шайбами відзначились Максим Мойсеєв, в активі якого чотири шайби, Аркадій Пігулевський відзначився трьома і по одній шайбі закинули Андрій Явний, Артем Чепіль, Микита Коневич та Лев Стасюк.

Сьогодні на "Калуський легіон" очікують заключні два поєдинки на турнірі проти ХК-05 Банська Бистріца (Словаччина) та солігорського ХК "Шахтар".

Варто відмітити вагому та системну підтримку команди "Калуський легіон" міським головою Ігорем Володимировичем Матвійчуком та обласною владою. Завдяки налагодженій співпраці команда має можливість повноцінно тренуватись, проводити навчально-тренувальні збори та брати участь у турнірах такого високого рівня.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.