- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Калуський легіон" - віце-чемпіон міжнародного турніру ISKRA CUP

04 Лютого 2018 (17:14)

Вихованці хокейного клубу "Калуський легіон" 2005 р. н. вибороли срібні нагороди престижного міжнародного турніру ISKRA CUP 2018, що вчора завершився у словацькому місті Партизанське.

Заключний день змагань підготував для калушан у суперники словацьку "Банську Бистріцю" та білоруський "Шахтар" з Солігорська. Як і передбачалаось, поєдинок з словаками став доволі легкою прогулянкою для калушан - вже в дебюті поєдинку капітан нашої команди Дмитро Наумець відкрив лік шайб у цьому протистоянні. Сім хвилин по тому Лев Стасюк подвоїв перевагу "легіонерів", а інтригу в матчі остаточно поховав Микита Мойсеєв, який ще до першої перерви оформив хет-трик - 5:0. Протягом наступних двох двадцятихвилинок калушани дещо збавили оберти, відзначились всього двома шайбами у виконанні Аркадія Пігулевського та Микити Мойсеєва і дозволили словакам таки "розмочити" рахунок - підсумкова перемога 7:1.

Поєдинок проти "Шахтаря" став кульмінацією всього турніру, адже обидві команди напередодні очного протистояння не знали гіркоти поразок і набрали однакову кількість залікових пунктів. Тож саме двобій білорусів та калушан мав визначити володаря чемпіонського кубка ISKRA CUP 2018. Як не старались юні "легіонери" відібрати очки у "Шахтаря" та все ж останні виявились сильнішими - 0:6. І не варто дивитись на підсумковий рахунок матчу, адже, на відміну від наддосвідченої солігорської команди, ХК "Калуський легіон" доволі молодий клуб і лише стає на шлях великих перемог. Тож не дивно, що калуські вболівальники вітали своїх улюбленців вигуками "чемпіони", адже срібні нагороди престижних європейських змагань є найбільшим успіхом в історії клубу, та не єдиним - за плечима калушан участь у багатьох європейських клубних турнірах та перемоги в національних змаганнях. 

Про високе визнання калуського клубу говорить і той факт, що ХК "Калуський легіон" потрапив до числа сіяних команд, які візьмуть участь у клубному Чемпіонаті світу з хокею "WORLD TOURNAMENT XXVII", що пройде 2-5 квітня в австрійському курортному містечку Зель. "WORLD TOURNAMENT XXVII" - це світовий турнір найвищої категорії 3А+. За 25 років проведення турніру, в ньому взяли участь команди з 32-х країн світу, включаючи США та Канаду.

Юним калушанам немає часу спочивати на лаврах, адже вже сьогодні ввечері новоспечені віце-чемпіони вирушають до Києва, де проведуть два поєдинки чемпіонату України з хокею серед команд U-13. Суперниками нашого клубу стануть "Білий Барс" (Біла Церква) та столичний клуб "Крижинка". Тож попереду кропітка праця та боротьба за найвищі сходинки у різноманітних національних та міжнародних турнірах.

Гравці команди, тренери, ГО "Дитячо-юнацький хокейний клуб "Калуський легіон" висловлюють свою подяку за підтримку та розвиток нашого хокейного клубу, зокрема: меру Калуша – Ігорю Володимировичу Матвійчуку, обласній владі та директору Івано-Франківської ОДЮСШ – Карабіну Мирославу Євгеновичу, інформаційному партнеру нашого клубу спортивному порталу SPORT.IF.UA, а також багатьом тим, чиї імена не названі, але їхній вклад в розвиток клубу є дуже значним.

Віце-чемпіони ISKRA CUP 2018:

На фото зліва направо:
1-й ряд: Кичук Борис, Стефанів Станіслав;
2-й ряд: Наумець Дмитро, Боднарчук Ілля, Струтинський Віталій, Хомич Микита;
3-й ряд: Стасюк Лев, Коневич Микита, Чепіль Артем, Явний Андрій, Альберт Маратович Шафіков (тренер), Мойсеєв Микита, Крайник Богдан, Солоджук Ілля, Пігулевський Аркадій, Маюк Максим.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.