- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Альберт Шафіков: "На такі турніри приїжджають тільки кращі команди"

04 Лютого 2018 (18:16)

Старший тренер ХК "Калуський легіон" Альберт Маратович Шафіков поділився враженнями від виступу команди на турнірі ISKRA CUP 2018.

- Альберте Маратовичу, як оцінюєте виступ команди на турнірі?
- В цілому команда зіграла добре, на тверду четвірку з 5 балів. Більшість суперників ми випереджали за рахунок функціональної підготовки (в період зимових канікул команда провела навчально-тренувальні збори в режимі 3 тренувань на день - два на льодовому майданчику та одне на загальну фізичну підготовку - ред.). Але багато уваги потрібно звернути на тактичну підготовку команди. Після турніру до нас в роздягальню зайшов генеральний менеджер світової федерації хокею по центральній та східній Європі Олег Мьоллер, який дуже схвально оцінив виступ нашої команди на турнірі. Також відмітили виступ нашої команди представники європейських федерацій хокею, які завжди присутні на таких турнірах.

- Які команди з числа суперників найбільше сподобались?
- Хочу відмітити гру чеського ХК "Ходонін" та словацького ХК "Топольчани" - команди грають позиційно, технічно грамотно. Гра за перше місце з білорусами виявилась не такою видовищною, багато грубої гри, видалень. Нам не вистачило глибини складу.

- Оцініть рівень турніру та суперників?
- Даний турнір відноситься до категорії 3А (вищою в Європі вважається тільки категорія 3А+), тож на такі турніри приїжджають тільки кращі команди. Вдала гра на цьому турнірі дає можливість нашій команді значно покращити свої позиції в загальноєвропейському рейтингу команд.

Нагадаємо, вихованці ХК "Калуський легіон" (2005 р. н.) вибороли срібні нагороди престижного міжнародного турніру ISKRA CUP 2018, що проходив у словацькому місті Партизанське. Вже незабаром очікуйте на нашому сайті розгорнуте інтерв'ю з Альбертом Маратовичем та юними учасниками турніру.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.