- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні вихованці ХК "Олімпія" зіграли два поєдинки у Новояворівську

08 Лютого 2018 (09:28)

2 та 3 лютого юні хокеїсти (2008-2009 р. н. та 2010-2012 р. н.) ХК "Олімпія", яка створена при Калуській ДЮСШ, провели товариську зустріч зі своїми ровесниками з міста Новояворівськ, що на Львівщині.

Матч калушани проводили у гостях на Новояворівській льодовій арені. Товариську зустріч, з відомою в Украіні та поза її межами командою "Галицькі леви", організували тренери калушан Андрій Куць і Ярослав Дорош та головний тренер ХК "Галицькі леви" Михайло Чіканцев.

Матчі дитячих хокейних команд як завжди дуже захоплюючі. Просто неймовірно з яким азартом та жагою до перемоги виходять на лід маленькі хокеїсти. Гра була активна і результативна. Хоч "левенята" здобули перемогу, "олімпійці" теж показали гідний хокей та були дуже задоволені, адже для деяких з них це була перша зустріч такого рівня з досвідченішими ровесниками. Діти багато навчились, набули певного досвіду. Вони не тільки змагались, а й побували у своїх друзів, з якими познайомились під час попереднього виїзду, що відбувся наприкінці вересня, а діти, які їхали вперше – знайшли товаришів. Тренери, гравці та батьки хокеїстів вдячні тренерам та батькам з ХК "Галицькі леви". Окрім того, очікується зустріч команд у місті Калуші.

У складі ХК "Олімпія" на лід виходили: Ардан Сергій, Баженов Олександр, Білецький Арсен, Білищак Юрій, Вовк Олександр, Гудак Іван, Долішній Святослав, Кобута Назар, Козак Артур, Кушлик Назар, Кущак Роман, Романишин Михайло, Себастьян Іван, Сидорів Назар, Стефанів Олександр, Троян Олександр, Яковина Вікторія. 

ХК "Олімпія" постійно проводить набір дітей на заняття з хокею, що відбуваються щоденно на Льодовій арені в м. Калуші. Хокей для дитини - це гартування характеру, зміцнення здоров’я, вихованння позитивних якостей.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.