- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Легіон" пробився до плей-офф чемпіонату України U-13

19 Лютого 2018 (11:20)

Минулих вихідних юні вихованці хокейного клубу "Легіон" (Калуш) провели чергові поєдинки у чемпіонаті України серед команд U-13.

На домашній "Нафтохімік-Арені" у Калуші "легіонери" зіграли два матчі супроти столичного клубу "Крижинка". Повболівати за юних хокеїстів прийшли багато шанувальників гри справжніх чоловіків, адже у поєдинках проти киян вирішувалось доля путівки до плей-офф чемпіонату України.

У суботньому матчі гості зі столиці зуміли скласти конкуренцію "легіонерам" лише у першому періоді, що завершився бойовою нічиєю - 2:2. У складі господарів влучні постріли до свого активу записали Дмитро Наумець та Віталій Струтинський. У другій двадцятихвилинці "Легіон" лише нарощував перевагу і шайба Владислава Когута стала переломною у зустрічі - 3:2. Заключний відрізок гри пройшов за тотальної переваги підопічних Альберта Шафікова, що зусиллями Лева Стасюка, Аркадія Пігулевського, Дмитра Наумця та Максима Маюка відзначились ще чотири рази у воротах киян. У підсумку, 7:2 впевнена перемога "Легіону".

Перед повторним поєдинком обидві команди зберігали шанси вийти у плей-офф, тож ціна перемоги була високою - вихід до фінальної частини чемпіонату України. До того ж, калушанам для виходу доплей-офф потрібно було будь-що перемагати в основний час. Як і прогнозувалось, гра видалась важкою і тримала в напрузі до самого завершення. Ще б пак, за 3 хвилини до фінальної сирени на табло "Нафтохімік Арени" горіли невтішні для господарів "двійки" - 2:2 (відзначились Дмитро Наумець та Лев Стасюк). Та все ж наприкінці гри Ілля Солоджук змусив шаленіти вболівальників на трибунах і разом з тим приніс своїй команду надважливу перемогу - 3:2.

Дві домашні звитяги дозволили "Легіону" вийти до плей-офф чемпіонату України серед команд U-13. Наступний суперник, а також дати проведення матчів плей-офф ми повідомимо дещо згодом.

Склад ХК "Легіон" Калуш у матчах проти ХК "Крижинка" (Київ):

Воротарі: Стефанів Станіслав, Кичук Борис;
Захисники: Коневич Микита, Пігулевський Аркадій, Крайник Богдан, Маюк Максим, Хомич Микита, Лупашко Калін;
Нападники: Чепіль Артем, Стасюк Лев, Струтинський Віталій, Наумець Дмитро, Боднарчук Ілля, Солоджук Ілля, Васильєв Олег, Бутук Євгеній.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.