- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Легіон" двічі переміг харківську СДЮСШОР

26 Лютого 2018 (16:10)

Юні хокеїсти калуського "Легіону" з двох перемог стартували у фінальному етапі чемпіонату України U-13.

У суботньому поєдинку харків'яни зуміли нав'язати боротьбу нашим хокеїстам лише у першому періоді, що завершився за мінімальної переваги господарів льоду, інформують Вікна. На дві шайби у виконанні Максима Маюка та Євгена Бутука гості відповіли лише влучним ударом Іллі Байдюка - 2:1. У наступних двох періодах зусиллями Артема Чепіля, Лева Стасюка, що оформив дубль, та Микити Хомича калушани провели ще чотири шайби, тим самим декласувавши своїх опонентів - 6:1.

Недільний поєдинок між юними суперниками пройшов за діаметрально протилежним сценарієм. Хоч як і у суботу, стартову двадцятихвилнку команди завершили з рахунком 2:1 на користь калушан, та все ж протягом наступного ігрового часу матч нагадував "гойдалки" - як тільки підопічні Альберта Шафікова виривались вперед, так одразу юні "сдюшорівці" зрівнювали рахунок. Менш ніж за хвилину до фінальної сирени на табло "Нафтохімік Арени" красувався переможні 5:4 для нашої команди, та все ж хірків'яни вп'яте відновити статус-кво - нічия 5:5. У складі калушан закинутими шайбами відзначились  Ілля Солоджук, Віталій Струтинський (дубль), Калин Лупашко та Артем Чепіль. При нічийному рахунку командам довелось визначати сильнішого у серії булітів. Напруга на льоду сягала неймовірної позначки, тож юні хокеїсти не зуміли впоратись з нею, що втілилось у нереалізовані стартові буліти. Згодом Микита Коневич вивів "легіонерів" вперед, а Артем Чепіль приніс перемогу своїй команді у серії булітів - 2:0.

У турнірній таблиці фінального етапу "Легіон" посідає п'яту сходинку. В активі команди Альберта Шафікова дев'ять залікових пунктів. Додамо, що у фінальному етапі на калушан очікують протистояння з командами групи Б першого етапу, а саме криворізьким "Кривбасом", дніпровськими "Гладіаторами" та харківською СДЮСШОР.

Турнірна таблиця фінального етапу чемпіонату України з хокею (U-13) після 1 туру:

 Команда
  І 
В  В+
 П
 П+
Ш
  О 
 1. "Білий Барс" Біла Церква 10
10
0
0
0
62:22
30
 2. "СДЮСШОР" Харків
10
5
1
4
1
48:37 18
 3. "Кривбас" Кривий Ріг10
4
1
4
1
35:34 15
 4. "Сокіл" Київ
10
3
1
6
0
37:46
11
 5. ХК "ЛЕГІОН" КАЛУШ
10
2
1
6
1
33:49
9
 6. "Гладіатори" Дніпро10
2
0
7
1
26:53
7


Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.