- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У "Буковелі" провели Чемпіонат України з могулу

28 Березня 2018 (07:49)

В "Буковелі" провели Чемпіонат України з могулу. Це стрімкий спуск на лижах з виконанням акробатичних трюків. У змаганні взяли участь більше півсотні спортсменів.

"Це дуже цікаво, можливо комусь це страшно, але поки не спробують. Воно затягує, хочеться швидше, швидше, краще. Це спортивний азарт", – поділився чемпіон України з могулу Олег Масира.

Для змагань у "Буковелі" з понад десяти тисяч кубометрів снігу побудували спеціальну трасу, що відповідає усім міжнародним стандартам.

"На цій трасі зараз повністю тренується збірна України з могулу. Ми готуємося до всіх міжнародних змагань виключно на цій трасі. В Україні аналогів немає", – розповів старший тренер збірної України з могулу Сергій Чміль.

"Змагання проведені на європейському рівні. Я дуже задоволена, що в Україні могул починає відроджуватися", – сказала учасниця Олімпійських Ігор 2018 Тетяна Петрова.

Чемпіонат з могулу на прикарпатському курорті проходять другий рік поспіль.

"Враховуючи, що на "Буковелі" є державний Центр олімпійської підготовки, який було створено півроку назад, то, відповідно, будь-який вид спорту, в тому числі й могул, буде проводитись на "Буковелі", – сказав почесний директор ТК "Буковель" Олександр Шевченко.

"Завдяки Центру олімпійської підготовки ми зможемо забезпечити повністю підготовку спортсменів, забезпечення фінансами навчально-тренувальні збори, а також участь у змаганнях, екіпірування", – розповів державний тренер Національної збірної України з фрістайлу Юлія Фоміних.

За підсумками Чемпіонату з могулу сформують збірну команду України.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.